Acıbadem Kurufasulyecisi


Mekan Özellikleri

Mekan Türü
Kurufasülyeci
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 08:00–23:00
Salı: 08:00–23:00
Çarşamba: 08:00–23:00
Perşembe: 08:00–23:00
Cuma: 08:00–23:00
Cumartesi: 08:00–23:00
Pazar: 08:00–23:00

Acıbadem Kurufasulyecisi İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
E- 5 Maltepe Yönü Gidiş Medipol Hastanesi Karşısı Üsküdar / İstanbul

http://www.comlek.com.tr/ Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Acıbadem Kurufasulyecisi Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

27/03/2018
Mekân artık dökülüyor, masalar sandalyeler açıkçası her yerin sağlam bir tadilata ihtiyacı var, tabakların çoğu çatlak. Açık büfe kahvaltısı maalesef eskisi gibi değil. Beklentimi karşılamadı. Hep kazanalim olmaz böyle daha fazla zarar edersiniz.

4.0

22/03/2018
Temiz nezih bir yer. Fiyat lezzet ortalaması makul. Çocuklar için oyun alanıda mevcut. Yazın seyir terasında yemek yemek daha keyifli manzara herkes için keyifli. Donen bir oturma alanı var terasta. Kredi kartı, nakit ve yemek kartlari geçerli. Oto parkı var.

3.0

22/02/2018
Adını çok duyduğum bir mekandı. İş yemeği için gittim. Kuru fasulyesi anlatılan kadar olmasada fena değildi. Fasulye turşusu çok yağlıydı. Beğenmedim. Gelen ekmek sepenin üstünde büyük bir saç teli vardı. Tatlılar açıktaydı. Hijyenik değildi. Karşısındaki çocuk alanı yemek yenilen yere yakın olması, doğal olarak gürültü ve dikkatimi dağıttı. Manzarası, çamlıca tepesine yakın olması ve otoparkı artıları. Ama otopark girişinde 1.5 saate kadar ücretsiz yazısını yadırgadım. Görevli koyarsın ve restoran için gelmeyen kişiler otoparka araçlarını koyamaz. Bu kadar basit. Eleştirilerim yapıcı ve daha iyi olması içindir. İlk defa gittiğim bir yere ön yargım asla olamaz.

4.0

20/02/2018
Buranın çalışma şeklini gerçekten beğeniyorum. Odaklanmış ürünleri her zaman aynı kalitede bulabiliyorsunuz. 15 yıldır yerim lezzet hiç bozulmadı. Sadece kazanın ilk katmanı ile son katmanı arasında fark oluyor. Kazanın ortası denk gelirse en lezzetli orası oluyor. Ortamı biraz rüküş gelebilir ama buraya götürdüğümüz yerli yabancı misafirler her zaman memnun kaldılar. Yaz aylarında manzaralı masalarda yer bulmakta zorlanırsınız. Kişisel kanaatim köfteyle falan uğraşmayın köfte her yerde yenir. Helmelenmiş bir kuru fasulye ise nadir bir zevktir. Sade yağ kullanılan bir fasulyeleri var. Bolca etli ve yağlı bir yemek. Bir tabağı başka eke gerek kalmadan tastamam doyursa da özellikle masaya ortaya yoğurt söylemenizi tavsiye ederim. Çok kalın ve sıkı bir tava yoğurdu sunuyorlar. Şu sıralar biraz gam gussa atmak isteyenler için basit bir atış poligonu eklemişler yemekten sonra kafanızı 5 dakkada dağıtıp işe geri dönebiliyorsunuz.

4.0

19/02/2018
Kuru Fasulye yemek için gidiyorum. Mevsimsel mi başka bir problem mi var anlamadım. Fasulye kesinlikle olumsuz yönde değişmiş. Kişiye göre değişse de, ben salçası az olan rengi açık görünen kuru sevmiyorum. Zaten tereyağı tadı yeter diye düşünüyorlardır. Ancak tereyağı tadı da neredeyse yoktu. Ciddi bir sıvı yağ kullanılmış olma şüphesi yarattı. Bu yoruma rağmen, sevdiğim tarzda en iyi yapan burası olduğu için hem gitmeye devam ediyor hem de kötü puan vermiyorum. Umarım geçici problemdir ve düzeltirler.