Alarga Restoran


Mekan Özellikleri

Mutfak Çeşitleri
Dünya Mutfağı
Türk Mutfağı
Yunan Mutfağı
Yemek Çeşitleri
Deniz Mahsülleri
Mekan Özellikleri
Rezervasyon
Mekan Türü
Balıkçı
Restoran

Alarga Restoran İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
Yalı Cad. No:4 Adalar Burgazada-Adalar / İstanbul

Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Alarga Restoran Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
4.0

25/03/2018
1-Modadır 2- Denizdir, plajdır 3- Sait Faik’tir, müzedir, öyküdür 4- Romantiktir, çok romantiktir 5-Bisiklettir, özgürlüktür, çocukluktur. 6-Pencereden sarkan sardunyadır 7- Hoşgörüdür, sevgidir, barıştır 8- Vapurdur, yandan çarklıdır. (Çarkı bulamadım ama) 9- Kedidir, pisidir, ponçiktir adalar içinde en sakin ve huzurlusu olduğunun altını çizebilirim. Yuvarlak biçimli ada yaklaşık 2 kilometre. Yani hiçbir araca ihtiyacınız yok keşfetmek için. Ama bisiklet romantik ve sportif bir alternatif olarak her zaman baki.Adanın en güzel evlerini görmek için Gezinti, Gönüllü ve Mehtap sokaklarını adımlayın. Ayrıca 600 yıllık çınarı ziyaret edip doğanın gücüne bir saygı selamı yollamadan da dönüş vapuruna binmeyin.

5.0

26/02/2018
Gezmek bisiklete binmek ve huzur verici atmosfer

5.0

25/11/2017
Kendi ruhunu aşılar sakinlerine de ziyaretçilerine de ; "sessiz ol , uyumlu ol, arsızlık etme , cenneti keşfet , mutlu ol .." der gibidir.. İstanbul 'a en yaķın uzak köşedir.. İstanbul Şehir Hatları vapur seferleri ve İDO Deniz Otobüsü seferleri ile Yaz / Kış değişmiş tarifelerle ulaşım mümkündür.. Eminönü , Kabataş ve Beşiktaş iskeleleri - Adalar arası deniz ulaşımı sizi Prens Adaları 'nın en sakini diyebileceğim Burgaz Ada'ya ulaştırır.. Iskele'de indiğinizde meydandaki kahve mekanlarından birinde önce bir Türk Kahvesi içip ardından Kalpazankaya 'ya dek yürümeli orada bir içecek veya yemek molası verip orman yolunu ixleyerek tüm ada çevresini turlamalısınız ,benzersiz Marmara ve İstanbul manzarasını bulursunuz..

5.0

19/11/2017
Burda herkes birbirini tanıyor gibi. İnsanlar çok sıcakkanlı. Hiçkimse hiçbirşeyi kulak arkası etmiyor. Üstelik içkilerde şehire göre uygun fiyatlı. Çok güzel sahnesi olan bir mekan buldum itfaiye arkasında kalıyor mutlaka gidilip görülmeli.

5.0

11/04/2017
Burgazada doğaldır, bozulmamıştır, bilen gider. Sait Faik yaşamıştır.