Mekan Özellikleri

Eğlence
Eğlence
Cafe
Cafe
Konumu
Avm İçinde
Mekan Özellikleri
Wireless / Kablosuz İnternet

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–22:00
Salı: 10:00–22:00
Çarşamba: 10:00–22:00
Perşembe: 10:00–22:00
Cuma: 10:00–22:00
Cumartesi: 10:00–22:00
Pazar: 10:00–22:00

Algida Olivium İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Cafe
Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No: 1/ 1 Zeytinburnu / İstanbul

http://www.olivium.com.tr/ Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Algida Olivium Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

20/03/2018
Markaların uygun fiyatlı ürünleri her daim bulabileceğiniz, salı günleride mağazaların indirimli ürünler sattığı fazla büyük olmayan bir avm. Yemek katı çok iyi olmamakla beraber yeterli düzeyde. Teknoloji market olarak sadece küçük bir teknosa mağazası mevcut. Bunun yanında bazı teknoloji markalarının kendi ürünlerini sattığı mağazalar var. Zeytinburnuna canlılık getiren bir avm. Müşterilenin çoğunluğu arap ve suriyeli. İlk açıldığı dönemlere göreyse kalitesi gözle görülür bir şekilde düştü. Ama yinede güzel bir avm....

5.0

16/03/2018
olivium center avm bir outlet avm'dir. burada bir çok markayı ucuza rahatlıkla bulabilirsiniz. burada alışveriş yaparken asla yorulmazsınız, tabiri caiz ise kutu gibi bir avm'dir olivium. tepeden bakıldığı zaman oval ve yuvarlak bir göürnüme sahiptir. carrefour, adidas, nike, reebook, ltb, adilışık, lcwaikiki ve sayamayacağım bir çok mağaza burada en ucuz yolu ile mevcuttur. olivium genel olarak iranlı azınlık olarak arap turistlerin tercih ettiği bir avmdir. buarda çok mutlu ayrılacağınız kesindir. sıcak ve oldukça keyifli bir yerdir.

5.0

14/03/2018
Özellikle salı günleri çok uygun fiyata salı pazarı etkinliği yapılmaktadır.Uygun fiyatlı ürünler salı günleri sizleri beklemektedir.tam bir pazar havası...Özellikle yemek yemek isterseniz en üst katta bursa kebap evini mutlaka ziyaret edin

5.0

08/03/2018
#LetsGuide Zeytinburnu nda bulunan en eski avmlerdendir. Otoparkı surekli dolu olur. Magazalarda eskiden ciddi indirimler olurdu. Şimdi indirimli bindirimler yapiyorlar. Iyi markalarin outletleri nazik fiyatlara satilirdi. Simdilerde naylan elastan sagliksiz kumaslardan uretim yapan magazalarla doldu. Indirim yazipta naylonu 30tl ye satan magazalar bile var. Cesitli sirinevler textil magazalarinin burada konuslandigini gördüm. Sağlam markalarin kalitesini düşürdüğünü gördüm. Doğru zamanda tek tek seçerek bakmak lazım. Öyle yalapşap herseyi almamak lazım. Outlet isminin anlamini kaybettigi bi yer olmuş. 100lerce ürün icinden 1 veya 2 adet tek beden kalmış ürünü indirimli bulabilirsiniz. O üründe size zevkinize bedeninize uyması muamma. Fast food en üst katta. Mesela HD iskender et lezzeti Bakırköy capacity deki ile aynı olmasina ragmen soslarinda pidelerinde, kunefelerinde lezzette ciddi fark var. Yogurdu , tereyagi, eti heryerde aynı lezzette. Kahve icilen magazasi deniz gören yer , kahveleri iyi degil, süt mü , süt tozumu kullaniyorsunuz diye sordugunuzda, süt kullanıyoruz cevabini alıp krema ile karışık kahve iciyorsunuz. Oncesinde birsey yediyseniz barsaklarinizi ciddi bir agriyla bosalttiriyor wc de sıra gelirse altiniza etmeden sancidan kurtulabilirsiniz. Allerjisi olanlar dikkat etmeli. Sanirim kahve mado ve kahve dunyasindan baska yerde icilmemeli dersini aliyorsunuz. Hafta baslarinda rahat gezilebilir. Bu arada ATM yi aşağı katlarda aramayin. Alışılmışın dışında en üst katta ve sinema katında 8 adet atm var. Bowling bulunmaktadir.

5.0

24/02/2018
Burası bildiğim kadarıyla istanbulda açılan ilk OUTLET avm. Hatta bir duyuma göre 1999 yılında deri piyasasında yaşanan kriz olmasaymış burası bir Aksaray bir laleli gibi olacakmış. Esasında dericiler için yapılan ama kriz patlayınca 2000 yılında OUTLET avm ye çevrilen bir yer. Birçok marka mevcut. Sinema kalitesi yeni yapılan yerlere kıyasla ortalama kalitede. Ciddi yenileme ve büyütmeye ihtiyaç var artık. Bir iki salonu hariç küçük salonları var. Avm pasaj mantığında yapılmış olması nedeniyle yükseklik nedeniyle basık. Avm nin en saçma uygulaması otoparkın paralı olması. Aslında ilk 1-2 saat ücretsiz daha sonra ücrete tabidir. Bunu aslında çevredeki işyerilerinin otopark amaçlı kullanmaması için amaçlanmıştır olabilirler ama çözüm olarak o gün yapılan bir alışveriş fişine danışma tarafından basilan bir kaşe ile ücretsiz yapılabilir. Diğer türlü benim gibi fazla vakit geçirmek istemeden işinizi halledip hemen çıkmak isteyen ziyaretçi oldukça fazladır diye düşünüyorum.