Ali Ocakbaşı Karaköy

Modern ocakbaşı konsepti ile dünyaya açılan Ali Ocakbaşı Karaköy ve Gümüşsuyu'nda olmak üzere 2 şubesi ile Türkiye'de hizmet vermektedir.

Dünyaya Amsterdam ve Viyana şubeleri ile açılan Ali Ocakbaşı yakın zamanda Londro şubesi ile Avrupalılara Türk kebap lezzetlerini modern konseptler ile tattırmaya kararlı.

Karaköy'de manzaralı masaları ve modern restoran anlayışı ile sizi lezzetli etleri ile buluşturuyor.

Fiyat ortalaması normal denilebilecek seviyenin üzerinde fakat manzara ve ocakbaşının lüksünü sevenler için tavsiye edilir.


Mekan Özellikleri

Mutfak Çeşitleri
Türk Mutfağı
Mekan Özellikleri
Manzaralı Mekan
Mekan Türü
Kebapçı

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 12:00–23:00
Salı: 12:00–23:00
Çarşamba: 12:00–23:00
Perşembe: 12:00–23:00
Cuma: 12:00–23:00
Cumartesi: 12:00–23:00
Pazar: 12:00–23:00

Ali Ocakbaşı Karaköy İletişim ve Ulaşım Bilgileri

No: Kat 4, Arap Cami, Kardeşim Sk. No:45, 34421 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Ali Ocakbaşı Karaköy Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
4.0

11/06/2018
Yhhhmk?bir gün olur da bunları nasıl yapıyorlar diye merak ediyorum acaba biri ne zaman pişman olursun ya da o silahı evin önünde ki ben de çok geç ama bir umut işte bunlar da mı tesadüf değildir aslında en ben bu dünyaya elalem ne der diye düşünmek yerine koymayın de çok geç ama bir umut işte o çok kötü bişey varsa oda okuldan sonra eve gelince yapılan iki gün sonra yeni birine aşkım ben bu dünyaya 6 tl site çok geç ama bir umut işte o çok kötü bişey varsa oda hakiki

3.0

29/05/2018
Yiyecekler olağanüstü değil ama birçok yere göre kesinlikle daha iyi, normalde olması gerektiği gibi. Et konusunda titiz davranan birisiyim, genelde etlerden mide bulandırıcı koku aldığım için yiyemiyoruö fakat bu restoranda etlerin tadı tam yerindeydi, hiç koku yoktu. Restorana çok eski bir asansör ile çıkıyorsunuz merdiven kullanırım derseniz her katta inşaat olduğundan rezalet görüntülerle karşılaşırsınız ve o restoranın orada neden bulunduğunu sorgulayabilirsiniz. 2 bölüm var içeride, daha çok manzarası olan yerde biraz zor yer buluyorsunuz, değer mi? çok farketmiyor açıkçası, açık bir alanda değil sonuçta, yine 4 duvar ve pencere. sigara kullanıyorsanız 1buçuk kat yukarıda teras var, çok güzel manzara eşliğinde yanınıza içeceğinizi de alıp sigaranızı manzarada içebilirsiniz. fiyatlar istanbula göre normal bence

1.0

16/05/2018
Ramazanın ilk günü ailecek iftar için gittik fakat oturduktan 2 dk sonra kalktık hem iftar menüsü yapıp hemde mekanı meyhane olarak kullanılan bi yerde oruç açamazdık. Ya iftar menüsü yapma yada meyhane yapma.

5.0

18/04/2018
Kömürde pişen o güzelim kebaplar bir harikaydı. Servis personeli arkadaşların ilgisi muazzam. Gözü hep masanızdaki eksiklerde siz söylemeden onlar anlıyor :) Cam kenarı rezervasyon yaptırırsanız manzaranın tadına varırsınız. Şaşlık ve ali kebap favorim.

4.0

30/03/2018
Karaköy’de nezih bir mekan. Manzarası mükemmel. Dar bir ara Sokak içersinden restorana giriyorsunuz. Eski ve dökük bir Han’ın içersinde Ama mekan oldukça şık. Yemekleri için mükemmel denemez ortalamanın üstünde. Panaromik bir İstanbul manzarasına sahip. Terası oldukça güzel. Yazın mutlaka gitmenizi tavsiye ederim. Eminönü ve Galata köprüsü manzarası eşliğinde yemek yemek İçin ideal bir mekan diyebilirim.