Asmaaltı Cafe Bar


Mekan Özellikleri

Eğlence
Bar
Eğlence
Müzik Çeşitleri
Rock Müzik
Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Fast-Food

Asmaaltı Cafe Bar İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Bar, Cafe

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Asmaaltı Cafe Bar Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

04/08/2018
Abartmış olmazsam İstanbul'da rakı balık yapmadığım mekan kalmamıştır diyebilirim.fakat tesadüfen soğuk bir bira içmek için girdiğim asma altında yediğim müthiş kalamarı en lüks boğaz restoranlarında bile yemedim.tebrikler tek kelimeyle.

5.0

04/08/2018
BİNGO aranan mekan bulundu. Balık pazarının sonunda tam karşınıza gelen keyifli terasıyla 3 katlı harika bir cafe bar Asmaaltı. Leziz yemekleri zengin içki menüsü makul fiyatlarıyla resmen bir vaha keşfettik Beyoğlunda. İlk gidişimizde bizi yılların müdavimiymiş gibi hissettiren samimi ve saygılı bir ekipten hizmet almak mutluluk vericiydi.teşekkürler Mustafa bey, teşekkürler Nazım bey.

1.0

01/08/2018
Iğrenc bi mekan..Kadınlara saygı sıfır. Müzigin sesi gereksiz açık ve kakafoni seklinde. Menüye yazdiklari fiyatlari kıytirik etiketlerle degistirip akıllari sira kazıkcılık peşinde berbat bi mekan...Yakında kapanır zaten sinek avliyor layık olduğu gibi. Mis gibi meyhaneler var gerçek esnaflar varken bu ayiların actigi hicbir mekana para harcamayin..

5.0

17/06/2018
Çok keyfli ve rahat edebileceğiniz bir yer.Terasından,Beyoğlu'nu izlemek çok yoğunlantırılmış insan manzarası, çözmek size kalmış...Bir de çok iyi müzikler dinleyebilirsiniz,Rock ve Caz'ın türevleri anlamında

5.0

25/05/2018
Sıcak bireyleri olan pub olup kafa dinleyip sohbet edilebilecek bir yer.

Asmaaltı Cafe Bar Benzeri Mekanlar