Avenue (Redroom)

Şehir merkezinde yer alan Club Avenue, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak yeşille mavinin birleştiği büyüleyici atmosferi ile sizlere farklı alternatifler sunuyor.

Düğün ve nikah organizasyonlarının yanı sıra nişan, kına, sünnet, mezuniyet, şirket yemekleri, bayi toplantılarına da ev sahipliği yapan mekan, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile Ankaralılara profesyonel bir ekip ile zengin mönü çeşitleri sunuyor.

Club Avenue kişiye özel olarak hazırlanabilen mönüleriyle, 450 kişiye kadar yemekli, 1500 kişiye kadar kokteyl organizasyonlarının yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen nikah seremonilerine de ev sahipliği yapıyor. Bu sene bünyesine kattığı Nil Düğün & Davet Organizasyon’un katkılarıyla birbirinden şık ve zarif süslemeleriyle misafirlerine A'dan Z'ye bir organizasyon hizmeti sunuyor.

Outdoor mekanlarının yanı sıra iki farklı tarzda sizlere kapılarını açan mekan, Beyaz İnci (White Pearl) isimli 150 kişi kapasiteli yeni salonu, özel gruplar için hazırlanan VIP salonu, Bar & Lounge bölümüyle Ankara eğlence hayatına yeni bir soluk getiriyor.

Haftanın her günü 10:00-18:00 saatleri arasında havuz keyfi sunan Club Avenue'de güneşin tadını çıkarabilir, birbirinden lezzetli ve bir o kadar da görsel sunum zenginliği taşıyan aperatiflileri kaliteli ve sakin bir ortamda tatma imkanı bulabilirsiniz.

Hem kurumsal hem bireysel üyelik hizmetinin yanı sıra giriş ücreti ödeyerek de havuzdan ve mekanın tüm ayrıcalıklarından faydalanmak mümkün.

Gerçekleştirdiği sayısız organizasyonla bir marka haline dönüşen Club Avenue, paylaştıkça büyüyen mutlulukların en yakın şahidi olmanın haklı gururunu taşımaktadır.


Mekan Özellikleri

Eğlence
Club
Eğlence
Müzik Çeşitleri
Canlı Müzik
Dj performans
Mutfak Çeşitleri
Dünya Mutfağı
Mekan Özellikleri
Catering
Havuz
Özel Gün- Organizasyon-Parti
Mekan Türü
Pool
Restoran

Avenue (Redroom) İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Club, Restoran
Gençlerbirliği Spor Kulübü Çitflik Cad. No:30 Beştepe Çankaya Ankara

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Avenue (Redroom) Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5

Yakındaki Mekanlar