Baba Restoran


Mekan Özellikleri

Mutfak Çeşitleri
Türk Mutfağı
Yemek Çeşitleri
Deniz Mahsülleri
Mekan Özellikleri
Manzaralı Mekan
Özel Gün- Organizasyon-Parti
Rezervasyon
Mekan Türü
Balıkçı
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–22:00
Salı: 10:00–22:00
Çarşamba: 10:00–22:00
Perşembe: 10:00–22:00
Cuma: 10:00–22:00
Cumartesi: 10:00–22:00
Pazar: 10:00–22:00

Baba Restoran İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
İskele Caddesi No:13 Anadolu Kavağı-Beykoz / İstanbul

Web Sitesi İçin tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Baba Restoran Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

20/09/2018
Yiyecekler gayet güzeldi. Servis güler yüzle yapılıyor. Fiyatlar hakkında bir fikrim yok. Uzun zamandır böyle bir yere ilk defa geliyoruz. İçki servisi yapılmıyor.

1.0

15/09/2018
Anadolu Kavağı esnafını hiç beğenmedim. Meydana ayak bastığınız anda ayakçıları sülük gibi yapışıyor.Zorla kolunuzdan tutulup içeri alınacakmışsınız hissi veriyorlar. Kavak Baba yerine Kazık Baba dense daha yeridir. Müessesemiz alkolsüzdür diyerek prim yapaım derken saçma sapan şeyler üretiyorlar. Levrek çipura hamsi istavrit gibi balıklar 30dan başlıyor ve zayıf bir porsiyon. Aşırı geç çalışıyorlar. Neyse gelelim aşağıdaki adisyona. Menüye göre hesaplanmış paranın üstüne yüzde 10 ekstra para alıyorlar. Artı kişi başı kuver. Garsona sordum bunlar nedir diye kem küm ağbi şöyle böyle 5 liranın lafını mı yapıyorsunuz siz kuverin ne olduğunu biliyor musunuz vs. Hizmet ederseniz kuverin anlamı olur dedim. Suyumu kendim dolduruyorum, çay tek şekerli, iki saatte bir yemek gelmiyor, park yeri yok, ekmekler taş gibi kuru... Adama ağzının payını verdim, googledan paylaşırım selamımı dedim. Sözümün altında kalmayım.gideceklere tavsiye etmiyorum. Gidin Tuzlada aynı paraya paşalar gibi balığınızı yiyin.

2.0

08/09/2018
Balıklar taze ama servis ve lezzet vasat. Rakamlar da o lezzet için fazla. Bahşişi hesaba kendileri %10 ekleyip dahil ediyorlar. Bunu da sormazsanız söylemiyorlar. Ayrıca bahşiş vermeyin. Hesabı biz istemeden getirmeleri ise büyük saygısızlıktı. Bir daha gitmeyi düşünmüyoruz.

4.0

08/08/2018
Manzarası şahane olan mekanın tek kusuru gerçekten çok pahalı olması. Balıkları her zaman çok lezzetli taze, personeli güler yüzlü, ilgili. Biz her gittiğimizde mama sandalyesi sıkıntısı yaşıyoruz çünkü mekanda çok az sayıda mama sandalyesi var ve hep dolu oluyor, bu nedenle biraz sıkıntı çekiyoruz. Pahalı yemekler ve mama sandalyesi sıkıntısı dışında gerçekten keyifle yemek yyiyilebilecek güzel bir mekan.

3.0

03/08/2018
Önce menüdeki şişirilmiş fiyatlardan indirim yapıyorlar sonra da kuver (verdikleri ekmek ve su) ve yüzde komisyonla beklediğinizden fazlaca bir hesap getiriyorlar. Genel olarak iyi. Tuvalete gerek temizlik gerekse sayı olarak iyileştirme yapılmalı. Balıklar fena değil. Kalamar lezzetli, Jumbo karides diye yediğim karidesler kötü ve tereyağlı iddiası doğru değil üstelik jumbo boy hiç değil. Patlıcan salatası diye geçen salata ise tuzlu közlenmiş patlıcan salata değil. Biraz daha özenli olmalılar.