Beyaz Fırın


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Dondurmacı
Tatlıcı
Mekan Özellikleri
Wireless / Kablosuz İnternet
Mekan Türü
Çikolata Evi
Franchise Zincir
Kahvaltı
Pastane
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 06:45–22:00
Salı: 06:45–22:00
Çarşamba: 06:45–22:00
Perşembe: 06:45–22:00
Cuma: 06:45–22:00
Cumartesi: 06:45–22:00
Pazar: 06:45–22:00

Beyaz Fırın İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Caferaga Mah., Mühürdar Cd. No:23, 34714 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Beyaz Fırın Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
3.0

19/09/2018
Son dönemler de meşhur olan fırın pastane konseptli bir mekan. Çikolata almak için ziyaret etmiştik fakat bize fiyatları pahalı geldi. Bir şeyler yiyip içip tatmadigimiz için bir şey diyemeyecegim. Konumu zaten merkezde.

5.0

05/09/2018
Her daim taze mamüller, lezzetli içerikler, pasta konusunda zirvede değil ama yine de birçoklarindan başarılı, ayak üstü bir şey atıştırmak isterseniz yazın sicak günlerinde içeride klimalı serin ortam mevcut, limonatasi güzel, ne aşırı şekerli ne keskin bir limon tadı var. Sandvicleri biraz pahalı ama içine koydukları malzemeye göre hakkını veriyor. Son jenerasyon işletme sahipleri dondurma ve pasta konusunda zirveye oynamak için özverili çalışırlarsa 4 4'luk olur.

3.0

15/08/2018
Ürünler çok lezzetli evet ama sırf "beyaz"diye sırf kadıköyün ortası diye o fiyatları ediyor mu emin değilim. Her seferinde bu paraya bildiğin güzel yemek yerdik. Bir çay bir pastaya değdi mi diyorum.. ama artık demiyorum. Bu fikrimi unutmayıp gitmemeyi seçebiliyorum artık. Biraz yukarda sokakta Moda Çay Evi var. Çayı bildiğin lezzetli, demli ve bardak bardak iç içilebilir.

5.0

05/06/2018
Taaa osmanli zamanindan (1836) bu yana Istanbul 'un nadide pastane&firinlarindan biri. Ermeni vatandaş Kosma Stoyanof 'tür ilk kuran ve 1836 da Balat da simitçi dükkanı açmakla başlar işe. Stoyanof 'un 3 oğlu vardır. Oğullarından Dimitri de eşi Katina'yı alıp yanlarına yerleşince, Kosma 3 oğlu için 3 fırın açar. Oğullardan Petro, Sarıyer'de şimdiki Sarıyer börekçisinin olduğu dükkandaydı. Grigor, Karaköy'deki fırının başındaydı. Ancak babaları Kosma'ya söz verdikleri gibi her sıkıştıklarında Üsküdar'daki Dimitri ve Sarıyer'deki Petro ile birbirlerine destek veriyorlardı. Magazalari Kalitesiyle farklılığını ortaya koyar. Zevkle gidiyoruz ve çilekli milfoyunu kesinlikle oneririz ✌

4.0

24/04/2018
Kadıköy'ün tam da göbeğinde olunca oturmak için yer bulmak sıkıntılı. Konumu güzel olunca soluklanmak için "Gel bir çay içelim" deyip oturan amcalar/teyzelerden masa bulmak genelde zor. Ne zaman gitsem oturmak nasip olmadı. O yüzden artık masalara bakmadan direkt içeri geçip ayakta masa varsa ayakta ya da elimde atıştırmalık alıp çıkıyorum. Beyaz Fırın'ın herşeyi güzel. Ama favorilerim sakallı kanepe, kıymalı poğaça, paskalya çöreği, Alman pastası, Milföyleri öncelikli tercihim. Özellikle muzlu rulo pastanın kreması kıvamı mükemmel. Normal boyutlu olanı bir de mini minnacık boyu olanı var. Mini olanı baş parmağınız büyüklüğünde iki lokmada bitiyor. Her taraf rengarenk tatlılar-pastalar...vs derken başınız dönüyor 🎂 🍰 😵Kasaya geldiğinizde fiyatı görünce tekrar başınız dönüyor😵 Kasa biraz boş dönmesi çarpıntı yapabilir😙 1836'da başlayan macera iki asırdır devam etmekte, zamanında Makedonya'dan göç etmiş ve şu anda 5.kuşak Stoyanov ailesi tarafından işletiliyor Beyaz Fırın.Yıllara meydan okumaya devam👏👏 Mini-minnacık muzlu rulo pasta ve limonata 13tl.