Beyaz Fırın


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Dondurmacı
Tatlıcı
Mekan Özellikleri
Wireless / Kablosuz İnternet
Mekan Türü
Çikolata Evi
Franchise Zincir
Kahvaltı
Pastane
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 06:45–22:00
Salı: 06:45–22:00
Çarşamba: 06:45–22:00
Perşembe: 06:45–22:00
Cuma: 06:45–22:00
Cumartesi: 06:45–22:00
Pazar: 06:45–22:00

Beyaz Fırın İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Caferaga Mah., Mühürdar Cd. No:23, 34714 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Beyaz Fırın Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

23/06/2018
Fiyatlar biraz pahalı ama içiniz rahat bir şekilde pasta ve tatlıları yiyebilirsiniz ayrıca çok ama çok lezzetli. Sadece pastane önünde oturma yerleri yetersiz ve sandalye ile masalar hem çok küçük hemde rahatsız.

5.0

05/06/2018
Taaa osmanli zamanindan (1836) bu yana Istanbul 'un nadide pastane&firinlarindan biri. Ermeni vatandaş Kosma Stoyanof 'tür ilk kuran ve 1836 da Balat da simitçi dükkanı açmakla başlar işe. Stoyanof 'un 3 oğlu vardır. Oğullarından Dimitri de eşi Katina'yı alıp yanlarına yerleşince, Kosma 3 oğlu için 3 fırın açar. Oğullardan Petro, Sarıyer'de şimdiki Sarıyer börekçisinin olduğu dükkandaydı. Grigor, Karaköy'deki fırının başındaydı. Ancak babaları Kosma'ya söz verdikleri gibi her sıkıştıklarında Üsküdar'daki Dimitri ve Sarıyer'deki Petro ile birbirlerine destek veriyorlardı. Magazalari Kalitesiyle farklılığını ortaya koyar. Zevkle gidiyoruz ve çilekli milfoyunu kesinlikle oneririz ✌

4.0

17/05/2018
Oturacak yer bulabilirseniz , oturduğunuz halde kıçınızın dibinde oturan duyarsız, egoist yaratığın suratınıza suratınıza sigarasını üflemesine katlanabilecekseniz ( bunu da özellikle hak , medeni hukuk , eşitlik vs diyen kadınlar yapıyor) geleni geçeni seyrederken yediğiniz içtiğiniz her şeyin lezzetinden kalitesinden memnun kalacağınızı sanıyorum... Beyaz fırın kalitesi korunuyor kısacası .

4.0

24/04/2018
Kadıköy'ün tam da göbeğinde olunca oturmak için yer bulmak sıkıntılı. Konumu güzel olunca soluklanmak için "Gel bir çay içelim" deyip oturan amcalar/teyzelerden masa bulmak genelde zor. Ne zaman gitsem oturmak nasip olmadı. O yüzden artık masalara bakmadan direkt içeri geçip ayakta masa varsa ayakta ya da elimde atıştırmalık alıp çıkıyorum. Beyaz Fırın'ın herşeyi güzel. Ama favorilerim sakallı kanepe, kıymalı poğaça, paskalya çöreği, Alman pastası, Milföyleri öncelikli tercihim. Özellikle muzlu rulo pastanın kreması kıvamı mükemmel. Normal boyutlu olanı bir de mini minnacık boyu olanı var. Mini olanı baş parmağınız büyüklüğünde iki lokmada bitiyor. Her taraf rengarenk tatlılar-pastalar...vs derken başınız dönüyor 🎂 🍰 😵Kasaya geldiğinizde fiyatı görünce tekrar başınız dönüyor😵 Kasa biraz boş dönmesi çarpıntı yapabilir😙 1836'da başlayan macera iki asırdır devam etmekte, zamanında Makedonya'dan göç etmiş ve şu anda 5.kuşak Stoyanov ailesi tarafından işletiliyor Beyaz Fırın.Yıllara meydan okumaya devam👏👏 Mini-minnacık muzlu rulo pasta ve limonata 13tl.

3.0

22/04/2018
Cocuklugumda her kadıköye gelisimizde uğradığımız pastahane kalitesinden çok kaybetmesine rağmen fiyatları yuksekte tutmuş. Artık buradan aldığım üç şey yağlı kandil simitleri, halka ve ay çörekleri. Paskalya çöregini tadının güzel olmasına rağmen üstüne badem veya fındık yerine konan antep fıstıkları hiç mi hiç pastaciliğa yakışmıyor. Cöreğin kalitesini düşüren fıstıklar maalesef fiyatı düşürmeye yaramıyor. Senelerin beyaz fırını yerini carrefour yada migrosun pastacilarina bırakırsa hiç şaşırmam. Umarım kalite yükselir. Quand j'etais enfant nous achetions les biscuits salé, les brioche de Pâques etc. ici. Pour moi il était la meilleure pâtisserie de Kadıköy. Malheureusement aujourd'hui ce n'est plus le cas. Les cacahouètes qui ont remplacé les amandes ou les noisettes ont réussi à baisser la qualité mais pas le prix. S'ils ne font pas d'effort on risque de se retrouver bientôt avec des pâtisseries industrielles.