Beyti


Mekan Özellikleri

Yemek Çeşitleri
Et Yemekleri
Mekan Özellikleri
Otopark
Teras
Mekan Türü
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: Kapalı
Salı: 11:30–23:00
Çarşamba: 11:30–23:00
Perşembe: 11:30–23:00
Cuma: 11:30–23:00
Cumartesi: 11:30–23:00
Pazar: 11:30–23:00

Beyti İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
Orman Caddesi No: 8 Florya-Bakırköy/İstanbul

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Beyti Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

13/09/2018
Simply the best meat restaurant in the town. En iyi et lokantası. Avrupa'nın ödüllendirdigi doneri bence de en iyi döner. Tebrikler Beyti Bey! Her şey ancak bu kadar kaliteli ve leziz olabilir.

3.0

26/08/2018
Daha once de gittigim bir yerdi. Beni sasirtan birsey olmadi lakin "kolay arap parasi" biraz kafalarini karistirmis gibi gorunuyor. İlgi alaka yerinde ancak yemekleri siradanlasmis gibi geldi bana.

3.0

12/07/2018
Sn.Beyti GÜLER Aşağı yukarı kırk yılı aşkın müşterinizim.her zaman isteyerek gelip,hoşnut ayrılırdık.fakat aşağı yukarı son altı aydır kaliteden değil,davranışlardan takınılan tavırlardan hoşnut değilim.ailece değiliz.şipariş alınan bir masaya istenmeden saçma sapan nedenlerle getirilen yemekler bilhassa zeytinyağlılar ....anlamsız..şirketinizin hiç te ihtiyacı olmayan konular.müşteriyi almaya mecbur bırakma niçin ...gerçi son gelişim de geri gönderdim ve büyük bir pişkinlikle ya öylemi denerek alındı. Bunlar çok çirkin davranışlar....yakışmıyor. Gecenin sonu daha da ilginç...hesap lütfen arkadaşlar çünkü hepsi de tanırlar...ağbi nakit mi kart mı...fiş mi fatura mı..özür dilerimde sizene arkadaşlar yahu...bu şirket bu hale nasıl geldi.eğer nakitse %10 indirim yapar.fiş buluruz sana...hiç hoş değil hiç....yakışmadı bir müsait günüm olsada gelip işleten vatandaş galiba küçük oğlu bu konuyu yüz yüze konuşabilsek...o kaliteyle sizleri oynatmam arkadaşlar...ben gelmem ..problem değil ama...bu ülkenin bir tane beyti si var...istediğiniz an bana ulaşabilirsiniz...dostlar dediğim gibi iyi tanırlar..Affola.DOST ACI SÖYLER...! ARS GÜM.MÜŞ.LTD...İsmail ARAS...

5.0

12/07/2018
Bizim gibi marka olan işletmeler için tavsiye edebileceğim ürün OMNİ yi yıllardır kullanıyoruz. Hesapların yoğun operasyonda sorunsuz alınması,ihtiyacımız olduğunda hızlı ve güvenilir bir şekilde destek almamız vazgeçilmez unsurumuz . Satış ve destek ekibine çok teşekkürler Beyti restorant

3.0

26/06/2018
Konumu kendine ait otoparkı yerleşkesi hiźmetlileri tuvaleti ortamın temizliği mükemmel. Ancak sunum lezzet ve fiyat performansı ters orantılı. Hele et dönerleri kokudan yenmeyecek kadar başarısız. Çoook uzun zamandır koyun eti kokusunun bu kadar hakim olduğu bir dönerle karşılaşmamıştım. İyi bir esnaf lokantasının lezzetini yakalayamamışlar. Bir daha davetli bile olsam kapısından içeri adım atmam.