Mekan Özellikleri

Mutfak Çeşitleri
Dünya Mutfağı
İtalyan
Meksika Mutfağı
Türk Mutfağı
Cafe
Cafe
Kahve Evi
Yemek Çeşitleri
Tatlıcı
Mekan Türü
Brunch Kahvaltı
Kahvaltı
Pastane

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 06:00–00:00
Salı: 06:00–00:00
Çarşamba: 06:00–00:00
Perşembe: 06:00–00:00
Cuma: 06:00–00:00
Cumartesi: 06:00–00:00
Pazar: 06:00–00:00

Ceviz Ağacı İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Cafe
Koşuyolu, Muhittin Üstündağ Cad. No:85, 34718 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Ceviz Ağacı Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
3.0

29/03/2018
Bir Koşuyolu sakini olarak, semtimizi Ceviz Ağacı'ndan önce ve sonra diye ikiye ayırmamız mümkün. İlk günlerinden itibaren deneme amaçlı yaptığım alışveriş ve ziyaretlerde pek memnun kalmadım. Mekanın bulunduğu yer itibariyle tüm trafiği alt üst etmesi oldukça negatif. Bunun yanında tattığım lezzetler bu durumu pozitife çevirecek kadar iyi değil. Üstelik adını bir ağaçtan alan mekanın önünde bulunan ağacı kütüğe çevirmesi kabul edilecek gibi değil.

5.0

27/03/2018
Ben herşeyden önce çocuk oyun alanı var mı ve ilgilenen oluyormu diye bakarım. Bu konuda personel çok başarılı. İkincisi menü iyi mi diye bakarım kiiii cafe formatında da olsa ana yemekler başarılı. Son olarak fiyatlar ise beni rahatsız etmiyor. Ayrıca vale arabamı geç getirdi diye yakınmayın çünkü sirkülasyon ve park mesafesi çok fazla. Kısacası en gözde makanlarımızdan birisi.

2.0

10/03/2018
Abartıldigi kadar güzel bulmadim. Fiyatları da buna göre yüksek kalmış. Üst kat tuvalet sadece el yıkamak için girdiğim halde çok kötüydü. Hafta içi sabah kahvaltısı için gittiğimde bile böyle ise hafta sonunu düşünemiyorum. Çiftlik kahvaltı secmistim 4 çeşit peynir görünüyor. mesela tulum peyniri minik reçel bal kaselerinin ortasında iyice bir zar ebadinda idi.Bir kez daha şans vermeyi dusunmedigim bir mekan.

5.0

08/03/2018
Ben ilk açıldığı gün tabiiki bir sürü kişiden ilk gidenlerdenim ilk günden itibaren bütün ürünlerini çok beğeniyorum beğenmek az bir ifade oldu muhteşem diyebilirim insan aklını kaçırıyor hepsinden almak tatmak istiyor en iyisi her gün gidip hepsinden tatmak ama o zamana kadar yeni ürunler çıkar yine yetişemeyiz kısacası Ceviz Ağacı kendini her gün yenileyen gidilmesi gereken hatta arkadaşlarınızı ağırlayabileceğiniz en ennn baş yerlerden şiddetle tavsiye ederim

5.0

01/03/2018
Aile olarak en az 6 kişi en fazla 10 kişiyle pazar günleri saat 09:00 ile 12:00 arasında kahvaltıya gittiğimiz bir mekan. Bu ziyaretlerim esnasında üst kapalı salonda edindiğim deneyimler aşağıdaki gibidir. Avantajları: 1. Bol seçenek. 2. Taze ürünler. 3. İlgili garsonlar. Gerçekten çok sabırlı ve efendi olanları denk geldi bana. Ziyaretlerim hep pazar günleri sabah öğlen arası gerçekleştiği için haftaiçi sakin veya yoğun zaman dilimlerindeki personel davranış şeklini bilmiyorum. 4. Çocuklu anneler için çok önemli bir özellik ise çocuk bakım odasının olması. İçerisi temiz ve odada sıcak su imkanı mevcut. Birçok mekanda bu konu es geçildiği için çocuklu annelerin ilgisini çekecektir bu güzel durum. Dezavantajları: 1. Kapıdaki valelerden birisi çok terbiyesiz. Kendisini şikayet etmek için adını sorduğumda ismini vermedi ve arabamın görünüşüne ve ayrıca bana hakarette bulundu. İçeride Veli bey var. Konuyla ilgilendi sağolsun. Kaba kuvvetlik bir durum olmadı fakat zorla anahtar almak istemeleri iki çocuk ve eşimle birlikteyken beni gerdi. Kapının önü sabah 09:00'da boşken ilrri geri yapıcaz anahtarı alalım diyerek insan aklıyla dalga geçmeleri hoş değil. 2. Fiyatları biraz pahalı. Açık büfesini hiç denemedim. Masaya serpme birşeyler istedik. Doyarak kalktık ama yinede masaya gelen ürün / fiyat oranı benzer mekanlara göre %20 - 30 daha fazla. 3. Ender de olsa üst kata yanık kokusu gelmekte. Mutfağın yerini bilemiyorum fakat arasıra koku gelebiliyor. Yanık ekmek kokusu soba üstünde ekmek kızarttığım çocukluğumu hatırlattığı için beni rahatsız etmedi ama hamile bir bayan veya midesi hassas birisi kolaylıkla rahatsız olabilir.