Club Mirador

Şıklığı ve güzelliğiyle Ankara'nın en gözde ve nezih mekanlarından biri haline gelen Club'ımız yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz, rengarenk çiçeklerle bezenmiş doğal yapısı, mükemmel panoromik manzarası ve modern işletme tarzı ile Türkiye'nin ve Avrupa'nın sayılı eğlence merkezlerinden biri olmayı amaçlamaktadır.

Club Mirador, 2004’ten beri birçok mükemmel organizasyonu gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamakta, özellikle “kır düğünü” konseptinde Ankara’da rakip tanımamaktadır. 2008 yılında Turizm Tesis Belgesini de alarak faaliyetine devam etmektedir.

200 kişilik şömineli şık bir kapalı alanı ve 600 kişilik oturma düzeni alınabilecek açık alanı mevcuttur. Organizasyonlarda  yüzme havuzunun etrafı ve kapalı alan organizasyon sahibinin hizmetine sunulmaktadır. Son derece gelişmiş ses ve ışık sistemi ile desteklenen, çiçeklerle bezenmiş doğal bir ortamda sadece kır düğünlerini değil, sünnet, nişan, kına gecesi, mezuniyet yemeği, özel gün partileri, havuz partileri ve şirket organizasyonlarına ve sergilere de ev sahipliği yapmaktadır. Bu mekanın kuruluşuna 2000 yılında başladık ve yıllar boyu büyük bir özen ve detaycı yaklaşımla tüm organizasyon ihtiyaçlarına cevap verecek , aynı zamanda da şaşırtıcı ve şık bir tarzı oluşturacak bir mekan yaratabilmek için uğraştık.

Şehir merkezinden 10 km. uzakta ama buğday tarlalarının arasında, çok doğal ama bir o kadar da çok şık bir mekânda mutluluğu sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsanız bizimle hemen bağlantı kurun. Yukarıdaki bilgileri daha detaylı paylaşalım. Sizi dinleyelim ve tamamen size özel bir organizasyon hazırlayalım. İrtibat büromuzda geçen senelerin organizasyon fotoğraf ve videolarına göz atabilirsiniz.


Mekan Özellikleri

Eğlence
Club
Eğlence
Müzik Çeşitleri
Canlı Müzik
Mekan Özellikleri
Havuz
Otopark
Özel Gün- Organizasyon-Parti
Rezervasyon
Mekan Türü
Brunch Kahvaltı
Restoran

Club Mirador İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Club
TED Koleji Altı Yumrutepe Mevki İncek Ankara

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Club Mirador Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5