Eleos Restoran


Mekan Özellikleri

Eğlence
Bar
Meyhane
Mutfak Çeşitleri
Türk Mutfağı
Yunan Mutfağı
Yemek Çeşitleri
Deniz Mahsülleri
Mekan Özellikleri
Teras
Wireless / Kablosuz İnternet
Mekan Türü
Balıkçı

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 14:30–01:00
Salı: 14:30–01:00
Çarşamba: 14:30–01:00
Perşembe: 14:30–01:00
Cuma: 14:30–01:00
Cumartesi: 14:30–01:00
Pazar: 14:30–00:00

Eleos Restoran İletişim ve Ulaşım Bilgileri

2, Şahkulu, İstiklal Cd. No:231, 34420 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Eleos Restoran Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
4.0

04/08/2018
Mekan, manzara, yemekler güzel. Calisanlar güler yüzlü.. fiyatlar ortalamanın üzerinde. Ayrıca ödeme yapmadan önce hesabı kontrol etmenizi tavsiye ederim. Bazen yemediğiniz ya da ikram olarak masaya gelen ürünler yanlışlıkla hesaba eklenmiş olabiliyor :)

2.0

02/08/2018
Yeşilköy eleos taki mezeler çok daha güzeldi. Servis de daha iyiydi. Bir de gece 12 de nerdeyse bütün masaları topladılar bir iki masa kaldık kalkın gidin der gibi masadan birşeyler alıp götürdüler sürekli çatal bardak falan. Çok abartı ve şişirme.

5.0

22/07/2018
Gayet güzel manzarası var müziğin sesi sohbet etmeye uygun lezzet olarak çok güzel bol bol ikramları mevcut fiyat biraz pahalı ama bence tamamen hak ediyo

3.0

22/06/2018
Mekan ve yemekler güzel ama kazığıda boğazinida çok güzel oturtuyorlar 7kisilik bir arkadas grubuyla gittigimizde 1sise raki 3 bakik mezeler ve ikram denilen seylerin parasi bile alindigi icin 1160 lira odemek odemek kaldik.Ustunede bir bardak saguk su veriyorlarmis cikistada icmeye mecalimiz yoktu.

2.0

12/04/2018
TURKISH&ENGLISH 9 Nisan Pazartesi günü Salı akşamı için rezervasyon yaptırmak üzere aradım. Özellikle manzaralı yer var mı diye sordum, ve olumlu yanıt aldım. Mekana ilk kez gideceğimiz için açık hava olup olmadığını sordum, ve bunun mevsim nedeniyle henüz belirsiz olduğunu söylediler, kabul ettim. 10 Nisan Salı akşamı saat 19:15 gibi gittiğimizde bizi duvar dibinde bir masaya aldılar. "Manzaralı yeriniz olduğunu sormuştum ve onaylamıştınız." diye hatırlattım. "Burası da manzaralı". dediler ki resimlerde görüleceği üzere açıkça değil. "Dışarıda yeriniz var mı?" diye sorduğumu hatırlattım. "Son anda açılacağı belli oldu ve o masalar dolu" dediler. Son anda belli olduysa nasıl o masalar doldu anlamadım. Bir gün önceden rezervasyon yaptırdım, Salı günü içinde rezervasyondan bir kaç saat önce teyid için aradılar fakat bu değişiklikten de hiç bahsetmediler. Ve biz mekandan ayrılırken dışarıda hala boş masa vardı. Eklediğim resimlerde tüm bu anlattıklarım açıkça görülüyor. Duvar dibindeki masamızın etrafı dolduktan sonra zaten hiçbir şey görünmüyor. Bu kötü idarenin üzerine herhangi bir telafiye de asla gidilmedi, herhangi bir alternatif öneride bulunulmadı. Hatta garsonlardan kısa saçlı ve sakalsız olan bir tanesi gece boyunca , iletişim kurmak yerine sadece el kol hareketiyle karşılık vermek suretiyle oldukça kaba bir davranış sergiledi. Fakat diğerleri gayet kibardı belirtmem gerekir. Yemekler de gayet güzeldi. Fakat özellikle bu tür etkinliklerde hizmet de en az yemek kadar önemli. Özellikle ilk denediğimiz bir mekanda bu tür şeyler önemli, biz genel olarak mutlu olmadık ve tavsiye etmiyoruz. If you ask for a table with good view, and if they can manage to keep their word, you will have good time. But they have failed in terms of this for us. I specifically asked for a table with a view outside, and they confirmed. But when we arrived they gave us a table inside right next to wall. As you can clearly see in the pictures. And they were pretty ok with this, very careless, and did nothing to compensate. The food was pretty good, but overall experience wasn't satisfying, I would not recommend.