Kev Cafe


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Kahve Evi
Yemek Çeşitleri
Fast-Food
Mekan Özellikleri
Wireless / Kablosuz İnternet
Mekan Türü
Kahvaltı
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–00:00
Salı: 09:00–00:00
Çarşamba: 09:00–00:00
Perşembe: 09:00–00:00
Cuma: 09:00–00:00
Cumartesi: 09:00–00:00
Pazar: 09:00–00:00

Kev Cafe İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Caferağa Mahallesi Bademaltı Sokak No 36/A, Caferağa, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

http://kevcafe.com/ Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Kev Cafe Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

05/07/2018
İlk açıldığı zaman kahvaltısı efsaneydi. Sonra yavaş yavaş fabrikasyon kahvaltı yapmaya başladılar. Umarım eski günlere döner ve bizde tekrar ziyaret etmeye başlarız.

3.0

05/07/2018
Öncelikle mekanla ilgili bir şeyler söyleyeceğim. Siyah konsept düşünülmüş mekan aydınlatma açısından zayıf kaldığı için içeride oturmak inanılmaz rahatsız edici, camekanlar tamamen açık olsa bile içinizi karartıyor. Siyahın baskınlığından değil daha çok yanlış aydınlatmadan ötürü. Eğer kaldırımdaki ya da hemen kaldırım yanındaki masalarda yer bulamazsanız şansınızı başka bir zaman deneyin derim. Yiyecek konusuna gelirsek, porsiyonları büyük ve doyurucu. Ancak et için söyleyeceğim şu ki sipariş sırasında nasıl sevdiğinizi söylemeniz iyi olur, aksi halde orta az pişmiş etle karşılaşabilirsiniz. Bu hem bizim hem de siparişi alan garsonun hatası oldu, bir daha gidersem bu hataya düşmeyeceğim. Naneli ve çilekli limonataları gerçekten başarılı, sıcak günlerin soğuk vazgeçilmezi diyebilirim. Çalışanlar güleryüzlü ve iyi niyetli insanlar, kendilerine teşekkür ederim. Son olarak, siyah konseptin tuvaletteki (erkek tarafı) yansıması olan siyah klozeti lütfen iyice temizletin ya da değiştirin, o bozulan rengi ile (su yüzünden içinde kireçlenme olmuş) mekana yakışmadığını söylemeliyim.

5.0

17/06/2018
Çokk güzel lezzetlerin oldugu çok şirin bir restoran. Servisiyle göz dolduruyor, gayet ilgililer. Ben hamburger ve mantıyı denedim. Hamburger güzeldi ama mantı gerçekten muhteşemdi. Fiyatlar da porsiyonlara ve lezzete göre ederinde. Kadıköu'den Bahariye Caddesi'ni çıkıp Moda tarafına gidiyorsanız üşenmeyip mutlaka uğrayın derim!!! Afiyet olsun!

1.0

04/06/2018
zun zamandır Moda Kev Cafe'de yemek yerim. Ancak dün akşam ki hayal kırıklığından sonra bir daha gitmeyi asla düşünmüyorum. Arkadaşım ve ben hellim burger siparişi verdik. Birkaç ısırıktan sonra damağıma birşey battı ve içinden çıkan şeye baktığımda çok da küçümsenmeyecek bir boyutta metal parçasıydı. O an dikkatli olmasam boğazıma takılabilirdi. Nedenini açıklamalarına rağmen ikna olamadım. Yapılan şey çok büyük bir dikkatsizlikti. Umarım hiçkimse böyle bir durumla karşılaşmaz.

1.0

25/05/2018
Yani şöyle ki hizmetinden çok memnunum sadece yediğim dondurmalı profiterolden zehirlendim. Beyaz çikolata sos yerine topaklanmış katı pasta kreması vardı bayat profiterol toplarının üzerinde. Eski hali iyiydi o tatlının

Yakındaki Mekanlar