Leman Kültür Kadiköy


Mekan Özellikleri

Eğlence
Bar
Kokteyl Bar
Mutfak Çeşitleri
Dünya Mutfağı
Türk Mutfağı
Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Et Yemekleri
Fast-Food
Mekan Özellikleri
Alo Paket Servis
Wireless / Kablosuz İnternet
Mekan Türü
Brunch Kahvaltı
Franchise Zincir
Kahvaltı
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–23:00
Salı: 09:00–23:00
Çarşamba: 09:00–23:00
Perşembe: 09:00–23:00
Cuma: 09:00–23:00
Cumartesi: 09:00–23:00
Pazar: 09:00–23:00

Leman Kültür Kadiköy İletişim ve Ulaşım Bilgileri

No:9/, Caferağa, Neşet Ömer Sk. No:1, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Leman Kültür Kadiköy Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

26/08/2018
Sokak arası yola ve karşı boş binaya bakan bir manzara, dışarıda çok müşteri şıkışsın diye iki kişilik atılmış masalar birşeyler içildikten sonra lüzümsüz oturma diye garsonun sorduğu birey içerseniz için yoksa gidin havası tarzda sorular Kadıköy yemek yerlerinin hepsi aynı zihniyette. Kısaca Kadıköy sahilde birçok seyyar var gidin oraya takılın.

4.0

22/08/2018
Beşiktaş'a oranla çok daha iyi olan bir Leman kafe. Ulaşımı çok rahat, çok geniş bir çalışma saati, çok canlı ve neşeli bir ortamı var. Menüler çok dolu ve eğlenceli. Fiyatlar piyasanın sanki bir tık üstünde. Yine de masalar, ortam, müzikler, personel vs çok iyi. Özellikle bu kafe insanın gözüne inanılmaz hoş gelen bir renk uyumu yakalamış durumda.

5.0

17/08/2018
Burası için ne yazmam gerekiyor bilemedim gercekten. Çünkü aslında cok sevdiğim bir mekan . eglenceli dekor ve leziz yemekler. Şimdi bana diyorsunuz daha ne istiyorsun diye. ama servis elemanlarını bulabilmek çok zor ; servis oncesi de sonrası da. Hadi bunu kompanse edelim. Ama o sigara dumanına tahammülüm yok gercekten. Nasıl müsaade edildiğini anlamdım . bir yetkiliye sorduğumda tavan acıktı o zaman dediler. Bunu görmedim ama doğru olduğunu benim atladığımı kabul edersek tavan acık iken nasıl bu kadar duman olur. Ne yediğimi anladım ne içtiğimi.. Zira nefes alamadım.

2.0

16/07/2018
Dekorasyonu harika. Ama personel enteresan. İlgisiz ve önünüzdeki dolu tabağı, bardağı almaya çalışıyorlar. Limonatası çok kötü. Suya bir damla limon damlatılmış ya da suyun yanından limon geçirilmiş gibi bir limonataydı. Ama mekân dekorasyonu efsane güzel. İnsan nereye bakacağını şaşırıyor. Her köşesinde fotoğraf çekebilirsiniz. Yani gidin ama bir şeyler yiyip içme konusunda tavsiye edemeyeceğim.

4.0

30/06/2018
Aslında 4.5 yıldız vermek istiyorum. Garsonlarin yarısı super, diğer yarısı da sanırım dengelemek için uğraşıyor. Aleyna diye biri vardı gayet iyi yönde etkilerken diğer arkadaşlardan bazıları işini değil kendi hikayesini yaşıyordu. Yarım veya bir puan kırmamdaki asıl etken ise mekanın yoğun olmadığı saatlerde bile sıkışık görüntüsünden kurtulamamasi ve de menüdeki bir çok şeyi denedikten sonra %85inin hakkının verildiğini düşünüyor oluşumdur. Yine de başım falan ağrımıyorsa tereddütsüz gidebileceğim bir yer.