Midpoint Kalamış


Mekan Özellikleri

Eğlence
Bar
Bistro
Mutfak Çeşitleri
Dünya Mutfağı
Türk Mutfağı
Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Burger
Fast-Food
Aile/Çocuk
Aile
Mekan Özellikleri
Manzaralı Mekan
Mekan Türü
Franchise Zincir
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–00:00
Salı: 09:00–00:00
Çarşamba: 09:00–00:00
Perşembe: 09:00–00:00
Cuma: 09:00–00:00
Cumartesi: 09:00–00:00
Pazar: 09:00–00:00

Midpoint Kalamış İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Fenerbahçe Mah., Fenerbahçe, Fener Kalamış Cad. No:116, 34726 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Midpoint Kalamış Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

19/09/2018
Paramızla rezil olduk. Garsonlar baksın diye şekilden şekile girdik. Enginar salatası söyledim içindeki yeşillikler kendinden geçmişti. Kuzenimle sohbet ederken masamızı ekşimiş bezle silmeye gelen sarsın aa dedikodu var herhalde dedi. Daha ne yazayım size ....

1.0

18/09/2018
Bu gün kahvaltı için gittiğimiz fakat gittiğimiz e pişman olduğumuz mekan. fener bahçe de yat limanı manzaralı mekanda maalesef işletme sıkıntısı yüzünden gelen müşterilerin çoğunun memnuniyetsiz ayrıldığını belirmek isterim. Bi kahvaltı için 1.30 saat bekliyorsunuz .yaşanan sıkıntılardan dolayı yetkili kişiyi defalarca cagirmaniza ragmen kimse gelmiyor. Su içmek isterseniz bir daha düşünün gelen sise hayvan yalagindan daha kirli şekilde geliyor . Kısacası gidip paranızla rezil olmayın.

5.0

01/09/2018
Çok ferah ve büyük bir mekan, açıkta denize yakın oturduk. Karidesli soslu bir et ve rizottoyu 2 kişi paylaşarak yedik, harikaydı..Kahve çaylar ve servis son derece özenli ve ilgiliydi..Yenilenen menüdeki çeşitlilik şaşırtıcı derecede iyiydi..

1.0

23/08/2018
2 ayda 3-4 kere gittiğim ve hep aynısını gördüğüm için yazıyorum bunu. Her seferinde düzelir, istisnai bir olaydır diye gidip hayal kırıklığına uğradım. Midpoint gibi bir işletme ve bu işletmenin İstanbul'un en güzel yerindeki tesisi için bu kadar mı kötü garson seçilir kardeşim? Adamlar nezaketi, güleryüzü geçtim. Yüzünüze bakmıyor. 'içeride ödeme yapabileceğim bir kasa var mı diyorum' yoğun bir zamanda. 'kasa yok kasa benim' diyor laubali laubali. Yemekler fiyatına göre vasat. Servisler kafanıza çalınır şekilde önünüze konuyor. Siz sırf konumun güzelliğinden ürünleri fahiş fiyatlara satın, üzerine %70'i yüzünüze bakmayan, gülümsemeyen, konuşmayan garsonlar çalıştırın. Bence işletme anlayışınızı gözden geçirme vaktiniz geldi de geçiyor bile. Çünkü bu şekilde devam ederse kimsenin 2 yada 3. Kez mekana gelmesi mümkün değil.

1.0

29/07/2018
Bir mekanda aldığım 5 kuruş etmez hizmet, ürün ve temizliğe ne kadar çok para öderim diye düşünüyorsanız tam size göre, kapıdaki valenin verdiğiniz parayı beğenmemeside güzel bir ayrıcalık. Masaya oturmadan sizden önce o masada ne yenmiş hemen anlıyorsunuz o derece pis.. zaten garsonları incelerseniz masayı silmiyor sadece ovuyorlar, yani pislik ya masada kalıyor yada oturacağınız koltuğa döküyüyor, gerçekten orjinal. Deneyimin doruklarını yaşamak isterseniz pazar sabahı kahvatıya gidin en az 24 saat önceden hazırlanmış buz gibi kahvaltı tabağı sizi bekliyor, kurumuş peynir veya takoz kadar sert içinde peynir olmayan börek ve bu gibi türünün tek örneği ürünleri filan yemek isterseniz süper seçim olur. Ha tabi bunlara erişmek için önce garson bulmanız lazım. Bi de dışarı oturup o kalabalığın(ne kadar çok bu hizmeti seven var!!!) uğultusunu çekip cebinizden çıkan parayı düşündüğünüzde hala yaşadığınıza şükredebilirsiniz.