Sarı Köşk


Mekan Özellikleri

Mutfak Çeşitleri
Türk Mutfağı
Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzaralı Mekan
Otopark
Özel Gün- Organizasyon-Parti
Mekan Türü
Brunch Kahvaltı
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–22:00
Salı: 09:00–22:00
Çarşamba: 09:00–22:00
Perşembe: 09:00–22:00
Cuma: 09:00–22:00
Cumartesi: 09:00–22:00
Pazar: 09:00–22:00

Sarı Köşk İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
Emirgan Korusu Parkı Emirgan-Sarıyer / İstanbul

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Sarı Köşk Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

12/08/2018
Bu işi iyi bilen ve turizm ve otelcilik mezunu biri olarak yazıyorum. Eşimle birlikte açık büfe kahvaltıya geldik. Çeşit çok gözüküyor ama lezzet ve kalite olarak yetersiz. Mesela bal koymuş yanında kaymak yok. Bir börek koymuşlar formu çok kötü ve ne olduğu belli değil. En basiti masaya atılan kuverde çatal ve bıçaklar ters atılmış. Üstüne üstlük bıçakların yönü de ters atılmış. Hiç mi bu işi bilen bir şef, amir, müdür çalışmıyor burada!!!!???? Bu şunu gösteriyor. Buraya gerçekten bu işi bilen kalifiye personel yerine tuttuğunu getirmişler. Biliyorum biraz ağır oluyor ama maalesef böyle. Personelin standart kıyafeti siyah pantolon, beyaz gömlek ama üzerlerinde bir tane aynı kıyafet yok. Biri keten, biri kumaş, biri kanvas, ütüsüz her telden gömlekler, bazılarının ayağında beyaz çorap bile var!!!! Arada elinde elinde fırça ve faraşla temizlik yapan bir arkadaş var. Adam sivil çalışıyor. Kardeşim o kadar para kazanıyorsunuz versenize adamın üzerine bir üniforma, diğer personele tek tip kıyafet. İsimlik te kullanmıyorlar. Bu olmazsa olmazdır. Biz Türk milleti olarak çayı bardakta severiz. Bırakın bardağı zaten yok. Koca kazanlardan buz gibi fincanla köpüklü çay alıyoruz. Daha ne kadar yazayım bilmiyorum, yazarken utanıyorum ama eksiklerimizi söylemezsek doğruyu bulamayız. Bu arada kılığına kıyafetine, temizliğine dikkat eden personeli tenzih ediyorum maalesef çok çok azınlık durumda.

4.0

23/07/2018
Emirgan korusu içinde guzel ufaktan boğaz manzaralı yeşilllikler içinde guzel bir yer iki kişi iseniz ust kat balkon kenarı kalablık iseniz asağı ufak bahçesi guzel standart beltur kalitesi fiyatlara gore iyi

3.0

21/07/2018
Yemekler güzel. Hizmet orta karar. Dekorasyon acilen yenilenmeli. Erkek wc de pisuvar olmadığı gibi klozet de yok. Resmen ayağımıza işiyoruz. Restoran kısmımdaki müşteriler oturdukları masanın tapusunu aldığını sanıyor. Yemek bitiyor muhabbet bitmiyor. Halbuki altta kafeterya var.

5.0

21/06/2018
Şimdi geçenlerde kız arkadaşımla kahvaltıya gideyim dedim koruya yorumları gördükten sonra gitsem mi gitmesemmi kararsız kaldım. Dedim hadi gidelim en kötü ne olabilirki. Bende bir restuarantcıyım bu arada. Gittim garson bi abi vardı beyaz saclı orta yaşlarda geldi siparisimizi söyledik. Bi kaç defa çay istedik gayet hızlı geldi hersey üstüne kahvemizi söyledik içtik. Hesabı ödedik kalktık açıkcası bi mamnuniyetsizligim olmadı. Kahvaltıda hersey vardı. Fiyat perfirmans olarak hizmet gayet yetti bana ben kahvaltı yapacam diye adamın başımda dikilmesine gerek yok verdi siparislerini ayrıldı yanımizdan istedikce de istedigimizi getirdi. Yemek yemedim ama kahvaltı konusunda bi sorun yasamadım. Ben memnun kaldım yani kendi adıma.

1.0

12/06/2018
Ramazan ayında bir iftar saati oradaydık. Cafe kısmında menüde bulunan yiyeceklerden bi kaç sipariş veririz diye oturuyorduk, son dakika görevli gelip yiyecek servisi yok dedi bizi kişi başı 89 TL ‘ lik fix menü ye ahlaksızca yönlendirmeye kalktılar. Halbuki iftar saati kafe kısmının açık olup olmadığını sorup ona göre oturmuştuk.. ne diyeyim tok yemesinler . İftar saati eşim çocuğum sahile inip bi yerde iftarımızı yapmak zorunla kaldık..