Üsküdar Kanaat Lokantası


Mekan Özellikleri

Yemek Çeşitleri
Et Yemekleri
Ev Yemekleri
Mekan Türü
Restoran
Yemek Salonu

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00–23:00
Salı: 07:00–23:00
Çarşamba: 07:00–23:00
Perşembe: 07:00–23:00
Cuma: 07:00–23:00
Cumartesi: 07:00–19:30
Pazar: 07:00–19:30

Üsküdar Kanaat Lokantası İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Sultantepe, Selmani Pak Cd. No:9, 34674 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Üsküdar Kanaat Lokantası Editör Bilgileri

Üsküdar Kanaat Lokantası Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

13/06/2018
2 pilav 2 patlıcan yemeğine 88 lira para aldılar zehir zemberek olsun yemek tadlarida berbatti gerçekten çok böyle ayak üstü bir yer garson gelişi güzel bir hesaplamaya hesabı önüne koyuyor bu kadar berbat yemekler ve bu kadar pahalı bir yer görmedim aldıkları para haram zehir zıkkım olsun utanmaz arlanmazlar ben yandım bari diğer Müslüman kardeşlerim yanmasin

5.0

13/06/2018
Klasik lokantalar sınıfında 1 numara.Geleneksel yemekleri bir harika. Zeytinyağlılar enfes, sıcak yemekler leziz, tatlılar harika. garsonlar eski sistem adisyon yazıp hesap makinesi kullanmadan elle yazıp topluyorlar. Ama yanlış yok. Her sene Ramazan ayında ailece iftar yaparız. artık geleneksel oldu, çünki 10 yılı aştık. herkese tavsiye ederim.

2.0

07/06/2018
İşkembe: un çorbasına biraz işkembe koymuşlar. Tas kebap: o kadar kuruki etler ağzında çevir çevir çevir çevir inşallah yutarsın. Çoban salata: kendi soğanı yetmezmiş gibi bir de taze soğan koymuşlar acı salata olmuş . Cacık: yoğurt taze olunca süt içiyormuş gibi tatlı olmuş. Su: kestane marka çok güzel. Garsonlar: çok iyi. 45 sene önce yolun karşısında ki esnaf lokantası haliylede kuru pilav lezzetsizdi zaten. Nasıl olduysa meşhur işte. Haa çay içmeyin ücretli hatta iftarda bile. Doyamamışlar kazanmaya.

1.0

14/05/2018
Uzuuuuunnnn zamandır methitesini duyduğum dibimde olmasına rağmen bir türlü gidemediğim ve sonunda bu akşam çocuklarımla gidip yemek yiyelim drdik vay anam gitmez olaydım bumuymuş meşhur kanaat !!!!!! 5 6 çeşit yemek aldım sırasıyla şu şekilde Bulgur pilavı Et kavurma Kadın budu köfte Kağıt kebabı Salata Etli yaprak sarma Olacak şekilde siparişimizi verdik gelen yemeklerin tümü soğuk ( yemek sonrası söylediğimizde aaa keşke söyleseydiniz dediler sanki bilmiyorlar bizde yedik), etli dolmaların içi çiğ kadın budu köfte sanırım dünden kalmış , et kavurma nın yağları donmuş . Islak mendil istediğimizde ıslak mendil yok dediler . Ve daha önemlisi hesap bu dediğim tüm yiyemediklerimizin hesabı 180 ( YÜZSEKSEK TL ) HAŞIRTTI BİLEKBORD )

4.0

13/05/2018
4 yıldız verdim ama oda 40 sene önce ilk defa gidişimi çok iyi hatırlamamın hatırına. 40 sene öne babam götürmüştü beni Eminönü' nden şehir hatları vapuru ile geçmiştik. Ki Sirkeci' nin ara sokakları o zamanlar full ya araba satıcısı yada yedek parça satıcıları ile doluydu. Bütün orjinal yedek parçaları bulurdunuz Sirkeci de. Neyse dönelim Kanaat e. İlk gittiğim de yediğim döneri pilavı hoşafı hala çok iyi hatırlıyorum. Aynı yerde ama kesinlikle daha küçük ve samimi bir mekandı. Sonra yine babamla müteakip zamanlar gittik aradan pek zaman geçmemişti ve mekan hala bozulmamıştı, garsonlar tezgahın ardında duran aşçılar ve kasada oturan kişiler, ruhu soylu esnaf karakterli eski insanların son örnekleri idiler. Sonra aradan biraz zaman geçince ben de pek gidemedim yolumda düşmedi fırsat olmadı gibi. Ama en son oğlum ve eşimle gittiğinde aynı yerde ama mekan büyümüş o samimi esnaf ortamı kalmamış buldum. Kısacası değişmiş. Bir daha gidermiyim hiç sanmıyorum, o eski haliyle hatırlamaya ve o ilk yediğim dönerin tadını unutmamaya gayret edeceğim.