Valonia Chocolate & Cafe


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Tatlıcı
Mekan Türü
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–22:30
Salı: 09:00–22:30
Çarşamba: 09:00–22:30
Perşembe: 09:00–22:30
Cuma: 09:00–22:30
Cumartesi: 09:00–22:30
Pazar: 09:00–22:30

Valonia Chocolate & Cafe İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Cafe Restaurant
Türkali, Ihlamurdere Cad. 40/B, 34357 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Valonia Chocolate & Cafe Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

04/05/2018
Kızımın doğum günü için pasta aldım. Misafirlerimize sayelerinde rezil olduk. Pasta içi geçmiş; neredeyse tezgah altı kalmış çilek ve muzlardan imal edilmiş. İlk defa da pasta almıyorum burdan. Problem pastayı görsünler diye götürdüğümde karşılaştığım pişkin tutumlarıydı. Çilekmiş efendim bilemezlermiş. Yahu 1 liralık malzemeye 10 katı para alıyorsun. ben markayım ben esnafım diyorsan kullandığın malzeme de kaliteli olacak elbette. Şansımıza mı veriyoruz o parayı. Pastayı bıraktım kendilerine afiyetle yesinler. Kalitemiz bu diyorlarsa anca onlara yakışır bu pasta hediyem oldu çalışanlarına. Kendi çocuklarının doğum gününe içine sindirirse Pelit bu pastayı ben hiç pasta falan yemedim daha önce. İnsanlara pasta diye zerzavat çöpü yedirmeye kalkmasınlar. Haram olsun o pastanın parası.

3.0

22/04/2018
Tadi damağımda kaldı denecek kadar güzel lezzet ama sipariş vermek için 20 dakika beklemek 20 dakika verilen siparişi beklemek kafadan 40 dakika gidiyor. Bizim gibi çalışan ve vakti çok kıymetli planlar için bu en kötü kusur çünkü zaman artık hayatın en can alıcı noktası. Bunun yanı sıra fiyatlar ekonomik böyle bir tatlı için. Ayrıca buharda ısıtılmış olarak yapılan gerçek sütlü nescafe bir olay harika herkese tavsiye ederim fakat acil olarak hizmet veren elemanlarının değişmesi lazım . Şöyle solim 21.05 de gittik 21.25 de sipariş almak için geldi . 21.40 da masamiza siparişleri getirdiler 21.50 de ise görevli adisyon ile gelerek 22 00 de kapatıyoruz acil hesabı ödemeniz lazım diye bodoslama olaya giriyor. Demek istediğim bu hızı sipariş alırken yapmanız masaya müşteri geldikten 20 dakika sonra gelip sipariş siparişi alıp bekletip sonra vay efendim 22.00 de kapatıyoruz demekle olmuyor. Acil olarak ekip olarak yenilenmesi gerekli

1.0

01/04/2018
İki kez farklı olarak çay istedim fincan lekeli demek isterdim fakat direk kirli fincanda geldi. Bunu ifade ettim değişelim dediler bir kusura bakmayın dahi demediler. Kısaca paraya doyduk müşteri umrumuzda değil yerimiz beşiktaşta işine gelirse hizmeti veriliyor.

5.0

29/03/2018
Çok kaliteli bir yer, ben tatlı yemek için gittim, kullandıkları malzeme gerçekten kaliteli söylediklerine göre Belçika Çikolatası kullanıyorlarmış. Islak keklerini denedim ancak bir kişi çok zor bitiriyor, ya çok zamanınız olacak enfes tatlınızı yavaş yavaş yiyeceksiniz ya da iki kişi bir tatlı sipariş edeceksiniz. Ayrıca sevdiklerinize de aynı hazzı yaşatabilmek adına bir çok hediyelik çikolataları da bulunmakta. Fiyatlar aldığınız kaliteli ürüne göre oldukça normal. Tek sıkıntı eğer araç ile gidiyorsanız ve özellikle cuma akşamı ya da hafta sonu ise otoparklarda dahil park yeri bulamıyorsunuz!

4.0

21/02/2018
Aslında çikolatacı ama pastane & cafe gibi de hizmet veriyor. Islak kekleri, yoğun çikolata sosu ile servis ediliyor ve pek seviliyor. Fiyatlar makul. Bugün salep (sahlep) içtim. 9 TL. idi. Lezzet olarak birçok yere göre fena değildi. Yoğun kıvamlıydı lakin hazır saleplere benziyordu. Tadı kokusu buram buram gelmedi yani. Tikveşli markasının kutu salepleri gibiydi özetle. Mekan da yoğun bir ses var. Akşam iş çıkış saatleri gibiydi, belkide ondandır. Epey kalabalıktı. Genç nüfus yoğunluktaydı.