Adana Kazancılar Kebapçısı

Adana Kazancılar Kebapçısı, yüz yıllık tecrübesini beğeninize sunuyor. En kıymetli hayvanlardan hazırlanmış nefis kebaplarımızı Adana ve İstanbul`daki restoranlarımızda doyasıya yiyebilirsiniz. Mangalımızı gece yarısına kadar yelliyor ve en güzel Adana Kebabını sizin için pişiriyoruz.

Her katı 200 kişilik olan 3 katlı salonumuz, yemekli davetlerinizde, iş toplantılarınızda, düğün, nişan gibi mutlu günlerinizde hizmet vermektedir.


Mekan Özellikleri

Eğlence
Facebook Sayfası
Yemek Çeşitleri
Mangal
Mekan Özellikleri
Manzaralı Mekan
Rezervasyon
Mekan Türü
Kebapçı
Ocakbaşı
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–22:00
Salı: 10:00–22:00
Çarşamba: 10:00–22:00
Perşembe: 10:00–22:00
Cuma: 10:00–22:00
Cumartesi: 10:00–22:00
Pazar: 10:00–22:00

Adana Kazancılar Kebapçısı İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
Kalamış Sahil Yolu Münir Nurettin Selçuk Cad. No:52 Kalamış-Kadıköy / İstanbul

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Adana Kazancılar Kebapçısı Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
4.0

07/08/2018
mekanı dövmediğiniz kalmış ben tavsiye üzerine gittim bence oldukça güzeldi. ayrıca bence en önemli şey garsondur, ilgidir. garson arkadaş son derece ilgiliydi hemde her masayla. yemekleri de güzeldi. beyti üstünde yaprak et yedim .. tavsiye ederim ..

5.0

01/08/2018
Çok iyi mekan. Yemekleri ne çok pahalı ne de verdiği parayı hak etmeyen yemekler. İlgi alaka ve mekanın kendine özgülüğü insanı çekiyor. Gidilmesi gereken bir yer

1.0

28/07/2018
Üzülerek yazmam gereken şeyler var. Öncelikle tazelik konusunda 2 kere üst üste sorun yaşandı. Ağırlaşmış domates ezmesi... Yazın 45 dereceye vuran Adana sıcağında hassas olunması gereken bir konu. Çalışanlar malesef bir şeyi en az, beş kerede anlıyor. Ve son olarak yediğim Tavuk şiş beni mahvetti. Sanırım tavukta bir sorun vardı. Kolay kolay mide sorunu yaşamayan biri olarak bunu yaşadım yediğim saatlerde. Ve herhangi bir şikayetinizi mağaza sorumlusuna söylediğinizde, '' afedersiniz'' demek yerine ' Eeeee napalım ' yaklaşımına denk geldiğim mekan.

2.0

13/05/2018
Mekandan içeri girdim, en az 4 garson geçtim, ne hoşgeldiniz ne beş gittiniz. Müşterimi gelmiş kim gelmiş umurunda olmayan çalışanları barındıran işletme! Aman aman lezzet yok. Beklentinizi yüksek tutmayın, hayal kırıklığı yaşarsınız. Kazancılar adına kanıp paranızı heba etmeyin.

1.0

20/04/2018
SAKIN GİTMEYİN!!! Ciddi hijyen sorunu var. Masalar, sandalyeler pislik içinde. Personel saygısız ve ilgisiz, üstelik küstah. Eşimle birlikte balkon kısmına oturup sıkma portakal suyu içmek istedik. Eşime getirdikleri portakal suyu resmen küflü çıktı ve çürük portakal tadı geliyordu. Garsonlara söylediğimizde "Siz bunun epey bir kısmını içmişsiniz, ödemeniz lazım. " diye bir cevap aldık. Yetkiliyle konuşmak istedik ama restoranın YETKİLİSİ YOKMUŞ! İki hafta önce eşim yine benzer bir durumla karşılaşmıştı. Bunu dile getirdiğimizde "Memnun kalmadığınız halde neden yine geldiniz? " gibi bir cevap aldık. Bu cevap üzerine zaten söyleyecek söz kalmıyor. Ne özür dilediler, ne de içeceği yenilediler. Üstelik kovar gibi bir davranış gösterdiler. Ürünün bozuk olması bir yana, böyle bir davranışla karşılaşmak gerçekten üzücü ve şaşırtıcı. Böyle bir şey ne ticaret ahlakına, ne esnaflığa, ne işletmeciliğe sığar.