Adana Kazancılar Kebapçısı, yüz yıllık tecrübesini beğeninize sunuyor. En kıymetli hayvanlardan hazırlanmış nefis kebaplarımızı Adana ve İstanbul`daki restoranlarımızda doyasıya yiyebilirsiniz. Mangalımızı gece yarısına kadar yelliyor ve en güzel Adana Kebabını sizin için pişiriyoruz.

Her katı 200 kişilik olan 3 katlı salonumuz, yemekli davetlerinizde, iş toplantılarınızda, düğün, nişan gibi mutlu günlerinizde hizmet vermektedir.


Mekan Özellikleri

Eğlence
Facebook Sayfası
Yemek Çeşitleri
Mangal
Mekan Özellikleri
Manzaralı Mekan
Rezervasyon
Mekan Türü
Kebapçı
Ocakbaşı
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–22:00
Salı: 10:00–22:00
Çarşamba: 10:00–22:00
Perşembe: 10:00–22:00
Cuma: 10:00–22:00
Cumartesi: 10:00–22:00
Pazar: 10:00–22:00

Adana Kazancılar Kebapçısı İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
Kalamış Sahil Yolu Münir Nurettin Selçuk Cad. No:52 Kalamış-Kadıköy / İstanbul

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Adana Kazancılar Kebapçısı Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
3.0

01/06/2018
Biraz garsonlar falan biraz adana kafasında dışardan gelen müşterilere saygısız gelebilir. Ana yemek yanında verilen salata maydanoz falan gayet iyi ama fiyatlar bana çok uçuk geldi.

1.0

19/05/2018
Bir şey söylendiği zaman anlaşılmayınca hı denmez efendim denir. Ve ayrıca başkasının tabağından alınmış kirli limon maydonoz tabağında masaya gelmez 😡

2.0

13/05/2018
Mekandan içeri girdim, en az 4 garson geçtim, ne hoşgeldiniz ne beş gittiniz. Müşterimi gelmiş kim gelmiş umurunda olmayan çalışanları barındıran işletme! Aman aman lezzet yok. Beklentinizi yüksek tutmayın, hayal kırıklığı yaşarsınız. Kazancılar adına kanıp paranızı heba etmeyin.

1.0

24/04/2018
REZALET!!! 2 kişi geldik, dışarıda bir masaya oturacağız rezerve dendi. Hoş karşıladık, diğer bir masa boşaldı biz geçeceğiz; yandaki müşteriyi oraya taşıyoruz dendi. Müşteri kaygısı olmayan KAZANCILARA BİR DAHA ASLA UĞRAMAM UĞRATMAM. Yazık

1.0

20/04/2018
SAKIN GİTMEYİN!!! Ciddi hijyen sorunu var. Masalar, sandalyeler pislik içinde. Personel saygısız ve ilgisiz, üstelik küstah. Eşimle birlikte balkon kısmına oturup sıkma portakal suyu içmek istedik. Eşime getirdikleri portakal suyu resmen küflü çıktı ve çürük portakal tadı geliyordu. Garsonlara söylediğimizde "Siz bunun epey bir kısmını içmişsiniz, ödemeniz lazım. " diye bir cevap aldık. Yetkiliyle konuşmak istedik ama restoranın YETKİLİSİ YOKMUŞ! İki hafta önce eşim yine benzer bir durumla karşılaşmıştı. Bunu dile getirdiğimizde "Memnun kalmadığınız halde neden yine geldiniz? " gibi bir cevap aldık. Bu cevap üzerine zaten söyleyecek söz kalmıyor. Ne özür dilediler, ne de içeceği yenilediler. Üstelik kovar gibi bir davranış gösterdiler. Ürünün bozuk olması bir yana, böyle bir davranışla karşılaşmak gerçekten üzücü ve şaşırtıcı. Böyle bir şey ne ticaret ahlakına, ne esnaflığa, ne işletmeciliğe sığar.