Bebek Balıkçısı

1998 yılında tecrübeli işletmeci Ertuğrul Karabulut, Bay Balıkçı Restaurant'ı devrederek, Yeni Bebek Restaurant adıyla hizmet veren yerde, M.Ali Demirci ile deneyimlerini birleştirip Bebek Balıkçı'sını açtı. Açıldığı 1998 yılından bu güne, Bebek Balıkçısı'nda hijyen, servis, kalite ve müşteri memnuniyetinden hiçbir şekilde taviz verilmedi. Muhteşem deniz manzarası, 120 yıllık Laterna ve internete kablosuz erişim ağı (sınırsız) ile eski ve yeninin uyumu göze çarpıyor burada. Bebek Balıkçısı'nda,balıkçıların işletmenin iskelesine yanaşarak gerçekleştirdiği taze balık (canlı balık) satışına şahit olabilirsiniz.

Türkiye'deki ünlülerin yanısıra yurt dışından gelen ünlülere burada rastlamak mümkündür.Oliver Stone, Alman dışişleri Bakanı Fischer veya Bahreyn Kralı, A.B.D eski başkan yardımcısı Al Gore, Jan Claude Van Dame,Catharine Deneuve,Gerard Depardieu yan masanızda görebilirsiniz.

İthal Churchill marka yemek tabakları, wmf marka servis takımları, schott zwiesel marka kırlmaz bardak takımları müşteri memnunıyeti için tamemen yenilendi. Ekmekler özel olarak Bolu'dan organik üretim olarak geliyor sonra servise sunuluyor. Ve diger önemli özelligimiz tüm sebze, meyvalar Environne marka organik yıkama suyu ile yıkanmaktadır sonra servis edilmektedir.

Bazı specialleri ise şöyle: Soğuk mezelerden; melissa soslu patlıcan salatası, maydanoz salatası,Şevketi bostan kökü, Ispanak salatası.Sıcak mezelerden; Kalamar tava ve ızgara, balık köfte, okyanus lokumu, tava ve ızgara dışında buğulama ve kağıtta balık.Restaurant'ın favorisi ise Tuzda Balık.Bebek Balıkçısı'nda kapanışı mutlaka ayva,ekmek kadayıfı, kabak tatlısı ve lezzeti başka yerde olmayan çikolatalı sufle ile yapın.


Mekan Özellikleri

Yemek Çeşitleri
Deniz Mahsülleri
Izgara
Mekan Özellikleri
Manzaralı Mekan
Wireless / Kablosuz İnternet
Mekan Türü
Balıkçı
Restoran

Bebek Balıkçısı İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran, Balıkçı
Cevdet Paşa Caddesi No: 26/ A Bebek-Başiktaş/İstanbul

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Bebek Balıkçısı Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5