Göksu Lokantası

1989 dan bu yana Ankara Kızılay'da hizmet veren Göksu Lokantası, geçen yıllar içerisinde nezihliğini kaybetmemiş ve müşterilerinin hep takdirini kazanmıştır.

Alkollü ve alkolsüz olarak menü seçenekleri bulunmakta olup, tavuklu/balıklı/kebaplı diye ayırdığı menülerinden ziyade kuzu etli/dana etli diye ayırmış olduğu menüsü ile de ne kadar ince düşünce ve farkındalık adına ne kadar yerinde işler yapıldığını da gözler önüne seriyor açıkçası.

Lüks konseptte hizmet veren bu lokanta ayrıca özel gün etkinlikleri de düzenlemektedir. Düğün,nişan,sünnet gibi etkinliklerde geniş ve ferah salonlarını kiralayarak organizasyon hizmetini de sunmaktadır.


Mekan Özellikleri

Mutfak Çeşitleri
Türk Mutfağı
Mekan Türü
Restoran

Çalışma Saatleri

Mekan Kalıcı Olarak Kapatılmış

Göksu Lokantası İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
Nene Hatun Şubesi Nenehatun Caddesi No:5 Çankaya-Ankara

Web Sitesi İçin tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Göksu Lokantası Etiketleri

Göksu Lokantası Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
4.0

26/01/2018
Güzel ve nezik bir yer yemekler ise leziz tavsiye ederim.

5.0

20/07/2017
Ankara'nın tartışmasız en iyi restoranı. Her zaman güvenle yemek yenebilecek bir yer. Ancak ne yazik ki kapandi.

5.0

24/06/2017
Ortamı, çalışanları ve menüsüyle 'işte burası' dedirten yer. Etler çok güzel. Kalkmadan mutlaka portakallı sufle yemelisiniz. Ama onun siparişini de erkenden vermeyi unutmayın.

5.0

26/05/2017
Ankara'da en sevdigim lokanta olabilir. Ailecek gitmeyi en sevdigim yer. Nostaljik havasi, muhtesem servis elemanlari, tadi hic degismeyen yemekleriyle dort dortluk bir yer. Pek cok yerde arnavut cigeri yemis olabilirsiniz ama burdakini kesinlikle deneyin, farki anlayacaksiniz. Iskembe sotesi oldukca degisik bir lezzet. Baligi da eti de lezzetli. Mutlaka gidin, ugrayin, rahatlikla tavsiye edin.

1.0

23/12/2016
Merhaba biz Göksu lokantasında düğünümüzü yaptık,çok güzel ve yemek lezzetleri harika,düğün video'muzun başlangıcı yok video dansla başlıyor,ayrıca görsel için verdiğim cd ve resimler kayıp.ilgisizlik en büyük sorun.bilginize