Karaköy Güllüoğlu


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Baklava
Tatlıcı

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00–00:00
Salı: 07:00–00:00
Çarşamba: 07:00–00:00
Perşembe: 07:00–00:00
Cuma: 07:00–00:00
Cumartesi: 07:00–00:00
Pazar: 08:00–00:00

Karaköy Güllüoğlu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Tatlıcı
Kemankeş Karamustafa Paşa, Rıhtım Cad. 3-4, 34425 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

21/06/2018
Personel olarak gayet ilgili kurum . Dondurmacı ablaya bayıldım.kadin garsonlarin da erkek garsonlarin da durumu kurtarmaya ve problem çözmeye yönelik tavırları dikkatimi çekti. Bu iyi bir gelişme . Fiyatlar normalin üstünde seviyede ama . Hak ettiğini ispatlıyor ve degiyor. Karışık tabak 23 TL. Havuç dilim 20 TL tavsiye ederim.

5.0

08/06/2018
Ben bu kadar kaliteli bir mekan görmedim .baklavaya zaten diyecek bir kelime yok .ustaların ellerine sağlık . Özellikle personel bu kadar duyarlı bir personel gormedim .inanılmaz müşteri memnuniyeti .3 yaşındaki kizima yanlışlık la çarptılar .kizimiz yere düştü .inanın bütün personel ve görevliler başımıza toplandı. Bilemedilerki ne yapsınlar ..şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir mekan .teşekkürler nadir bey ve ekibi .Varolun.

5.0

05/06/2018
Karakoy Gulluoglunu Istanbul’da yasayanlar ve tatli sevenler zaten bilir fakat bilmeyenler icin verilebilecek tek tavsiye “insanin hayatinda mutlaka bir defa tatmasi gereken bir lezzet” olabilir. Olaganustu bir lezzet,butun tatlilari gunluk ve taze yapilir,zaten kalabaliktan bayatlamaya firsat kalmayacagini anlayabilirsiniz.

5.0

24/05/2018
Güllüoğlu'ndan bildiriyorum bütün börek çeşitleri ve tatlıları kesinlikle çok başarılı. Şimdi biri çıkıp diyecek ki "Bunu beğenen hayatında tatlı yememistir.", ondan sonra bir de utanmadan suyuna kedi sidigi, servetine glikoz şurubu, hamuruna türlü bilmem neler katılan merdiven altı kimsenin duymadığı, yapılan ürünün belki günlerce beklediği yerin ismini verecek utanmadan. Hayır onu da geçtim, yahu her şeyi bir tek siz biliyorsunuz. Fiyat biraz tuzlu mu? Tatlılar için evet öyle. Ama bu bile göreceli kavram, sırf fazla kira verdiği için aynı ücretleri talep eden bir dünya tatlıcı var. Onlar da mı pahalı? Evet maalesef bu ülkede baklava falan pahalı arkadaş, rahatsizsan otur evinde yap hem daha sağlıklı hem daha hesaplı. Hoş evinde de 1/3 maliyete düşer aynı malzemeleri kullansan düşse düşse, zaman tasarrufundan bahsetmiyorum bile. Karışık tabak 22.5 TL. Allah aşkına şu kahveciler bile 3 parça tatlıyı 15 TL ye getirmiyor mu? Buna pahalı diyorsanız orada siz çalışanlarla kavga ediyorsunuzdur her seferinde. Dediğim gibi fiyat/performans dengesinde tatlı yiyeceğim zaman uğrayacağım yerlerden biri. Yerlerden biri çünkü bu işi iyi yapan tabi ki başka yerler de var. Bazı küçük kentlerde bile olabiliyor ama zamanla kaliteyi düşürdükleri görülmüştür sırf piyasayla rekabet için. Uzun oldu, konu sirkeli dağılıyor. Gözünüz kapalı gidin yiyin böreğini, tatlısını. Alışkanlık haline gelmesin şeker çok da iyi bir şey değil hatta fazlası zehir ;)

5.0

09/05/2018
Karaköy Güllüoğlu işletme ve sunum olarak diğer Güllüoğlu tatlıcılarndan farklı bir hizmet sunuyor. Tatlılar sürekli olarak tükeniyor ve yenileniyor. Özellikle şöbiyeti tavsiye ederim, tereyağının tadını baklavanın çıtırtısnı ve sütlü nuriyenin yumşaklığını bu tatlıda bulabilirsiniz, benim için enfes bir deneyimdir. Mutlaka her yolum düştüğünde uğrarım. Tek sıkıntı bazen otopark ve yol kenarlarıda dahil olmak üzere araba park edecek yer bulamıyorsunuz. Çok merkezi bir konumda olmasından ötürü normal bir durum. Ayrıca mekanın tarihi bir dokuya sahip olması da ayrı bir ilgi kaynağıdır. Kısacası yolunuz düşmese bile bir şekilde düşürün pişman olmazsınız.