Karaköy Güllüoğlu


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Baklava
Tatlıcı

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00–00:00
Salı: 07:00–00:00
Çarşamba: 07:00–00:00
Perşembe: 07:00–00:00
Cuma: 07:00–00:00
Cumartesi: 07:00–00:00
Pazar: 08:00–00:00

Karaköy Güllüoğlu İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Tatlıcı
Kemankeş Karamustafa Paşa, Rıhtım Cad. 3-4, 34425 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
4.0

10/08/2018
Karaköy Güllüoğlu, diğerlerinden gerek lezzeti ile gerekse her fırsatta müşteri iletişiminde kullandıkları"başka şubemiz yoktur" ifadesi ile farklılığını öne çıkarıyor. Konumu itibarı ile kolay erişimi ve turistik bir çemberin içinde yer alıyor olması lezzeti kadar markayı popüler yapan diğer faktörler. Aşırı yoğunluğundan dolayı ergonomik bir oturma düzeni yok. Karaköy'de bir öğle yemeği sonrası uğramak için ideal.

3.0

09/08/2018
Eminönü'ne gitmişken Karaköy'e geçip hep duyduğumuz bu yere bir gidelim dedik. Lezzet olarak TV kanallarında vs. yerlerde bahsedildiği kadar olmadığını çok abartıldığını yediğimiz şöbiyet ve fıstıklı dürüm ile anladık. Fıstıklı dürüm 115 TL/kg,şöbiyet 95 TL/kg. Bu lezzete bu fiyatlar değmez çok pahalı! İkinci kez gitmeye gerek olmayan bir yer!

3.0

07/08/2018
Gaziantep ile mukayese etmek mümkün değil ise de İstanbul standartlarında ortalamanın üzerinde. Ürün çeşitliliği güzel. Suyun ücretsiz olması takdire şayan ancak tatlıların fiyatları çok yüksek olduğundan bu jestin bir anlamı kalmıyor. Ayrıca su soğuk değil. Börekleri lezzetli ve fiyatı bir o kadar makul. Sırf tatlı yemek için gidilmez diye düşünüyorum ama Eminönüne Karaköy'e gitmişken paraya kıymak suretiyle uğranabilinir. Hatta bir öğünü sadece tatlı ile geçiştirebilirsiniz zira porsiyonlar doyurucu. Afiyet olsun.

5.0

19/07/2018
Gerçek Türk baklavası burada yenir. Her gittiğimde masa bulmakta zorlanıyorum. Turistlerin uğrak yeri. Burası self servis hizmet veriyor. Önce kasa önündeki uzun kuyruğa girip istediklerinizin siparișini verip ödemenizi yapıyorsunuz sonra da baklavalarınızı ya da böreğinizi alıp afiyetle yiyorsunuz tek kötü yanı çay ya da su almayı unutursanız yeniden uzun kuyruğa girmeniz gerekli! Bu kısmı atlamayın ve önceden kaç çay içeceğinize karar verip kasada ödemenizi yapın sonra çayınızı yine sıcak sıcak alırsınız. Çikolatalı baklavası favorim.

5.0

24/05/2018
Güllüoğlu'ndan bildiriyorum bütün börek çeşitleri ve tatlıları kesinlikle çok başarılı. Şimdi biri çıkıp diyecek ki "Bunu beğenen hayatında tatlı yememistir.", ondan sonra bir de utanmadan suyuna kedi sidigi, servetine glikoz şurubu, hamuruna türlü bilmem neler katılan merdiven altı kimsenin duymadığı, yapılan ürünün belki günlerce beklediği yerin ismini verecek utanmadan. Hayır onu da geçtim, yahu her şeyi bir tek siz biliyorsunuz. Fiyat biraz tuzlu mu? Tatlılar için evet öyle. Ama bu bile göreceli kavram, sırf fazla kira verdiği için aynı ücretleri talep eden bir dünya tatlıcı var. Onlar da mı pahalı? Evet maalesef bu ülkede baklava falan pahalı arkadaş, rahatsizsan otur evinde yap hem daha sağlıklı hem daha hesaplı. Hoş evinde de 1/3 maliyete düşer aynı malzemeleri kullansan düşse düşse, zaman tasarrufundan bahsetmiyorum bile. Karışık tabak 22.5 TL. Allah aşkına şu kahveciler bile 3 parça tatlıyı 15 TL ye getirmiyor mu? Buna pahalı diyorsanız orada siz çalışanlarla kavga ediyorsunuzdur her seferinde. Dediğim gibi fiyat/performans dengesinde tatlı yiyeceğim zaman uğrayacağım yerlerden biri. Yerlerden biri çünkü bu işi iyi yapan tabi ki başka yerler de var. Bazı küçük kentlerde bile olabiliyor ama zamanla kaliteyi düşürdükleri görülmüştür sırf piyasayla rekabet için. Uzun oldu, konu sirkeli dağılıyor. Gözünüz kapalı gidin yiyin böreğini, tatlısını. Alışkanlık haline gelmesin şeker çok da iyi bir şey değil hatta fazlası zehir ;)