Biz, Aydın'ın Karacasu ilçesinde dünyaya gelmiş bir aileyiz.

Beldemiz insanının temel özelliklerinden olan "her şeyin en iyisini yaparak insanlara mutluluk vermek" tüm Aydın'lılarda olduğu gibi bizim ailemiz için de bir yaşam biçimi olmuştur.

Sayın Kemal İpbaş ve Osman İpbaş tarafından 1985 yılında kurulan Kırçiçeği, bu gün 13 şubesi ile günün 24 saati boyunca siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Şubelerimiz, Sayın Kemal İpbaş'ın başkanlığında ailemiz mensupları tarafından yönetilmekte ve şirketimize bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

25 yıl önce yaratmış olduğumuz lezzetlerimizi bu gün itibarı ile on üç şubemizde her gün binlerce kişiye ulaştırmanın, yüzlerce insana iş imkanı sağlamanın, ödediğimiz vergiler ile ülkemiz ekonomisine katkılar sağlamanın, bağlı bulunduğumuz vergi dairelerinden, ticaret odalarından ve mesleki kuruluşlardan takdirnameler, ödüller almanın mutluğunu yaşıyoruz.

Emsalsiz lezzetlerimizi güler yüzlü hizmetimiz ile sizlere sunmaya, her şeyin en iyisini yaparak sizleri mutlu etmeye, sizin ilginiz ve sevginiz ile büyümeye devam edeceğiz.


Mekan Özellikleri

Mekan Türü
Restoran

Kırçiçeği İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restoran
Zuhurat Baba Mah. İncirli Cad. No:49 Bakırköy / İstanbul

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Kırçiçeği Etiketleri

Kırçiçeği Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5