Ocakbaşı Restaurant


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Çay Bahçesi
Yemek Çeşitleri
Ev Yemekleri
Mekan Türü
Kahvaltı
Restoran

Ocakbaşı Restaurant İletişim ve Ulaşım Bilgileri

İSTİKLAL MAH. NO : 7 ŞİRİNCE KÖYÜ / SELÇUK / İZMİR

Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Ocakbaşı Restaurant Etiketleri

Ocakbaşı Restaurant Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
3.0

13/08/2018
Bence o kadar gömdükleri gibi değil ama garsonlar iligisiz dikkatlerini çekebilmek için masaya çıkıp halay çekmeniz gerek, gördükleri halde görmezlikten gelebiliyorlar ve bunu profesyonel yapıyorlar (Personel uzakta ise tespit ile sabittir kesinlikle göz teması kurmamaya özen gösteriyorlar bu konuda çok başarılılar) kahvaltı 25 lira tek kişi olunca matematik yetmiyor, sistemi çift sayılar üzerine kurdukları için tek sayılarda bilinmeyenli denklemlerde olduğu gibi hesap x olarak kalabilir . Adam 4 kişilik masada ben tek kişi parası vericem diyince tek kişilik yiyin dedi ya la :D

1.0

05/08/2018
Az önce tatli yemek için girdik ve bize restaurant olduklarini yemek yemeden tatli veremiyeceklerini söylediler.Kalabalik olsa anlayacağım ama sadece 3-5 kişi vardı.Kibarca kalkin dediler .Ülkemde böyle insanlarin olmasi ne aci.Ama tüm şirince böyle değil tabi ki çok güzel insanlar mekanlar var.

5.0

20/07/2018
Sirinceye geldiğinizde ege mutfağının lezzetlerini bulabileceğiniz en güzel mekân. Manzara çok güzel. Kabak çiçeği dolması ve çökelekli biber dolması kesin tavsiyemdir. Yemekleri köylü hanımlar yapıyorlar. Gözleme, çöp şiş, ızgara çeşitleri, güveç ve zeytinyağlılar gayet başarılı.

1.0

06/07/2018
4 kisi gidip fazla gelir, 3 kisilik kahvalti isteyelim dedik olmuyor oyle dediler. Tamam dedik 4 kisilik getirin kisi basi 25 tlden 100 tl verelim madem. Bir baktık bildigin 2 kisilik kahvalti getirdiler. 4 kere ekmek istedik kahvalti boyunca zoraki gıdım gıdım. 5-6 çeşit kahvalti menusu tek çeşit peynir gostermelik bal 2 cesit recel. Abartisiz 2 kisilik kahvaltiya 100 tl verip ac karnına kalkmak istiyorsaniz bu mekani kaçırmayın derim

1.0

30/06/2018
İstanbuldan ilk gezmeye geldiğimde lezzetine bayılmıştım fakat ikinci geldigimde tur arkadaşlarımla hayal kırıklığına uğradık. İşletmede esnafliktan çıkıp şımarikliğa geçmişlik var.İş yapmaya başlayınca havalara girme tutumları çok çirkin.Müşteri fiş istedi diye ikram çaylarının parasını bile almaya çalışmaları ve işletmeden kovmalari bizi şoka uğrattı. O kadar severek geldiğim yere bir daha asla gitmem ve kimseye de tavsiye etmem. İşletmeler biz gittiğimiz sürece vardırlar. Bizim onlara müşteriye saygıyı öğretmememiz lazım.