Ocakbaşı Restaurant


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Çay Bahçesi
Yemek Çeşitleri
Ev Yemekleri
Mekan Türü
Kahvaltı
Restoran

Ocakbaşı Restaurant İletişim ve Ulaşım Bilgileri

İSTİKLAL MAH. NO : 7 ŞİRİNCE KÖYÜ / SELÇUK / İZMİR

Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Ocakbaşı Restaurant Etiketleri

Ocakbaşı Restaurant Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

16/06/2018
Müşteriye mecbur muamelesi yapan garsonları var. Onlar neyi uygun görürse onu içebilirsiniz.

1.0

15/06/2018
Grup geliyor diye aç gözlü bir şekilde bir sürü boş yer olmasına rağmen anne kızı ağırlamadılar.

5.0

23/05/2018
İlk defa Şirince’ye geliyorum. Çok güzel bir yer. O güzelim sokaklarda gezerken nerde otursak telaşesine düştük. Yüksekte bu restaurantı gördük iyiki de görmüşüz. Gözlemesi manzarası harika. Çok ilgiliydiler. Cafe çalışanı İmam Bey okadar samimi ve ilgili bir beyfendiydiki. Arkadaşlarımızla fotoğraflarımıza kadar o çekti. Hatta fotoğraf çekerken konsept bile yaptı çiçeklerle 😊 ikramları soğuyan çaylarımızı sürekli tazelemeleri güleryüz ve ilgileri en yüksek puanı hakediyor. Tavsiye ediyorum. Herkese iyi tatiller.

1.0

29/04/2018
Manzara için 1 yıldız verdim, başka yıldızlık bir artısı yok.. Münferit yada ailecek giderseniz her an masadan kovulur gibi kaldırılabilirsiniz, çünkü; tur ile gelen gruplara öncelik veriliyor (turu kaybetmek yerine sizi kaybetmeyi tercih ediyorlar).. İlgi yok.. Kasaya yakın otururken duyuyorum ki misafirlerin arkasından demedik kötü laf bırakmıyorlar.. Bu durum çok üzücü, böyle insanlara para kazandırmamak ve canınızı sıkmamak için kesinlikle gitmeyin, önermiyorum..

1.0

22/04/2018
Müşteriyi 20 dakika masada bekletip menü getirip sonra da 60 kişilik grup geliyor Kalkın diye kovan rezalet ötesi saygısız mekan