Sur Balık Restoran Arnavutköy

"Sur Balık, İstanbul'un bilinen balık restoranlarından birisidir. Arnavutköyden sonra Cihangir, Haliç, Sarayburnu şubeleri bulunmakla birlikte daha sonrasında Ankara Çankaya ve Kapadokya Avanos'a şube açıp lezzetlerini buralara da taşımışlardır.

Taze balıkları, mezeleri ve deniz ürünlerinin yanı sıra alkollü içecek sunumu, şarap, rakı, şampanya gibi de menülerinde bulunabilir.

Geçmişin tecrübesi ve markanın yaratmış olduğu güvenle birlikte afiyetle mekanı ziyaret edebilirsiniz."


Mekan Özellikleri

Mekan Türü
Balıkçı
Restoran

Sur Balık Restoran Arnavutköy İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Balık Restoran
No:, Arnavutköy, Bebek Arnavutköy Cd No:52, 34345 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Sur Balık Restoran Arnavutköy Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

12/08/2018
Sur Balık Arnavutköy'de en beğendiğim balık restoranlarından biri, özellikle teras ve 3.kattakı sıra masaların manzarası muhteşem. İstanbul boğazının eşsiz güzelliğini izleyerek balık keyfi inanılmaz.

1.0

06/08/2018
Hizmet ve ilgi cok zayif. Asker yemekhanesi gibi. Fiyatlar fazlasiyla yuksek. Kalabalik ve cok katli olusu her seyin kalitesinin dusmesine sebep olmus. Cok daha kalteli yerlerde cok daha uygun hesaplar oduyoruz. Gereksiz.

3.0

27/06/2018
İsteyerek ve çok büyük bir keyifle gittik Manzara güzel keyifli yiyecekler ve servis güzeldi Garsonun önerisi üzerine avakadolu karides İstedik İki dilim ceviz büyüklüğünde iki avokado üzerinde iki adet karides geldi Hesapta fiyatının 50 TL olduğunu gördük İtiraz ettik değiştirmediler Bu tutum karşısında canımız çok sıkıldı Yakıştıramadık

5.0

03/06/2018
Manzarası İçin Bile gelinecek Harika bir balık restorantı. Çatı katında rezervasyon yaparak en uygun konumu sağlayabilirsiniz. Mezeler çok çeşitli ve çok güzel , hepsi özenle hazırlanmış . İşletme çalışanları işinin ehli .süpriz sunumlar ve teknik hareketler ile müşteriyi kazanmayı beceriyorlar.

5.0

31/05/2018
Fiyatlar yüksek ama verilen hizmet gayet iyi. Masa başına iki garson düşüyor sanırım. Ne istesek anında geldi hatta istemeden geldi. Biz istemeden de bir meze ilave etmişler ama bir lokma alıp beğendiğimiz için geri göndermedik. Tavsiye ederim