Alman Fırın - Brinker Baeckerei


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Mekan Türü
Fırın
Pastane

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 06:45–22:00
Salı: 06:45–22:00
Çarşamba: 06:45–22:00
Perşembe: 06:45–22:00
Cuma: 06:45–22:00
Cumartesi: 06:45–22:00
Pazar: 06:45–22:00

Alman Fırın - Brinker Baeckerei İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Cafe, Pastane, Fırın
Ataşehir Bulvarı (Bilfen`Den Ataşehir`E Dönerken İş Bankası Yanında) Kadıköy / İstanbul

http://www.beyazfirin.com.tr/ Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Alman Fırın - Brinker Baeckerei Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

26/03/2018
Beyaz Fırın’ın o klasik bildiğimiz poğaçalarını yeni nesillere bozmadan taşımaya çalışmaktansa, neden pizzadan, kinolı salataya kadar herşeyi tıka basa bir menü içerisinde toplamaya çalıştığınızı anlamıyorum. Başarı ve kalite az ve özü yeni nesillere taşıyabilmektir. Yurtdışından geldim, büyük bir heyecanla gittim ama Kadıköy lokasyonu haricinde hepsinde hayal kırıklığına uğradım, üzüldüm. Hazır menü yemek isteseydim, big chef’se giderdim, Amerikan vari kocaman kekler yemek isteseydim Kırıntıya giderdim, oysaki ben klasik Türk lezzetini, kültürünğ tanıtan yılların Beyaz Fırınına geldim.... Anladım ki Beyaz Fırın da birçok şeyde olduğu gibi kalitesini kaybedip, modernliğin hatasına uğramış.

5.0

23/03/2018
Kahvaltılıkları iki kişilik istediğinizde üç kişi rahatlıkla doyabiliyorsunuz. Tüm ürünleri taze. Perssonel güleryüzlü. Fiyat olarak biraz pahalı olsa da güzel bir havada güzel bir kahvaltı yapabilirsiniz.

5.0

17/02/2018
Çeşitliliği, lezzeti ve sunumun keyfi birleşince, içten içe çatışma yaşıyorsunuz: "Şunun da lezzetini tatmalı mıyım acaba?_ diye. Karşılanmanız ve aracınızın park edilmesi ile başlayan ilgi, saygı ve kaliteli hizmet, ayrılmanıza kadar devam ediyor. Yaşadığınız lezzet ve keyif deneyiminin tadı damağınızda kalıyor.

3.0

20/01/2018
Menüsü oldukça zengin diye düşünürken sipariş ettikçe "o yok... o da menüde yok" türü cevaplar geldi. O zaman neden burda var diye sorunca da "menüler düzeltilmedi" cevabı, Beyaz Fırın gibi bir markaya yakışmadı. Nedense garsonlarda da "biz elit bir mekânda çalışan cool garsonlarız" havası vardı. Hani müşteriye kibar davranılması öncelikli değil de, müşterinin garsona kibar davranması öncelikliymiş gibi bir burun havada durumu vardı.. umarım yalnızca bana öyle gelmiştir.

1.0

14/12/2017
Gereken kalitede catring hizmeti veremeyen bir isletme En önemlisi 50 kişilik davet için görüşmek üzere gittiğimiz bu işletmede ilgili kişiyi beklerken içtiğimiz içeceklerin parasını çıkışta talep etmeleri Pardon yanlış anlamayın 50 kişilik davetin catring hizmetini bu işletmeye verip ödemesini yapıp ciktik cafesinde bu görüşmeyi bağlantı yaptık ilgili kişi beklerken içtiğimiz içeceğin parasını almaları inanılmaz bir basitlik Ayrıca verdikleri catring hizmetide berbattı!