Alman Fırın - Brinker Baeckerei


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Mekan Türü
Fırın
Pastane

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–22:00
Salı: 10:00–22:00
Çarşamba: 10:00–22:00
Perşembe: 10:00–22:00
Cuma: 10:00–22:00
Cumartesi: 10:00–22:00
Pazar: 10:00–22:00

Alman Fırın - Brinker Baeckerei İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Cafe, Pastane, Fırın
Ataşehir Bulvarı (Bilfen`Den Ataşehir`E Dönerken İş Bankası Yanında) Kadıköy / İstanbul

https://www.beyazfirin.com/ Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Alman Fırın - Brinker Baeckerei Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
2.0

30/06/2018
Kahvalti her zamanki gibi 5 yildiz. Servise simdiden 0 verdim. Hesap odeyene kadar (-) eksiye duser zaten. En az 20 seferdir geliyorum, vale haricinde bahsis birakacagim bir servis alamadim, alma umidim de yok. Kafasi kesik tavuk misali gezen bir garson toplulugu var keza. Garsonlarda suç yok, adamlara her kim egitim verdi ve yonetiyorsa ( oyle zannediyor), ne yaptigindan zerre haberi yok.

5.0

24/06/2018
Yemek ve kahvaltı, çeşit ve lezzet olarak oldukça iyi.. Otopark olarak sizde park edebilir yada valeyi kullanabilirsiniz.. Hizmet hızlı ve personel güler yüzlü.. yemek fiyatları ortalamanın biraz üzerinde ama bence hakediyor da..

2.0

09/04/2018
Beyaz Fırın, ikinci defa denemeye gerek olmayan noktalardan biri. Bunu söylemek için son derece somut nedenler var. Kahvaltı özgün değil. Kendilerine has herhangibir ürün yok. Lezzet - porsiyon ve fiyat maalesef dengeli değil. Kış bahçesinde sandalyeler üzerinde kediler dolaşıyor. Sipariş yoğunlukta unutulabiliyor/kaybolabiliyor. Başarılı oldukları iki ürün var; muzlu rulo pasta ve çilekli milföy. Bu iki ürünü almak için gidilip, oturulmadan çıkılır :( Beyaz Fırın is one of the spots that do not need to be tried a second time. There are very concrete reasons to say this. Breakfast is not original. They do not have any special recipe. Taste - the portion and the price was unfortunately not balanced. The cats were walking on the chairs in the winter garden. Order can be forgotten / lost in when there more than one. There are two products that are successful; banana roll cake and strawberry puff. You can go to taste these two products and leave without sitting :(

3.0

07/04/2018
Yemekler kaliteli, porsiyonlar büyük. Yalnız o yemeklere ulaşabilmek için verdiğiniz çaba iştah kaçıracak cinsten. Birine siparişi ver, o başkasına söylesin, söylediği başkasına. Sonunda bir bakıyorsunuz ki sizin sipariş unutulmuş. Bir değil iki degil devamlı böyle. Tavsiyem bu konularda hassas olanların gitmemesi yönünde.

1.0

26/03/2018
Beyaz Fırın’ın o klasik bildiğimiz poğaçalarını yeni nesillere bozmadan taşımaya çalışmaktansa, neden pizzadan, kinolı salataya kadar herşeyi tıka basa bir menü içerisinde toplamaya çalıştığınızı anlamıyorum. Başarı ve kalite az ve özü yeni nesillere taşıyabilmektir. Yurtdışından geldim, büyük bir heyecanla gittim ama Kadıköy lokasyonu haricinde hepsinde hayal kırıklığına uğradım, üzüldüm. Hazır menü yemek isteseydim, big chef’se giderdim, Amerikan vari kocaman kekler yemek isteseydim Kırıntıya giderdim, oysaki ben klasik Türk lezzetini, kültürünğ tanıtan yılların Beyaz Fırınına geldim.... Anladım ki Beyaz Fırın da birçok şeyde olduğu gibi kalitesini kaybedip, modernliğin hatasına uğramış.