Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Kahve Evi
Mekan Özellikleri
Manzaralı Mekan
Mekan Türü
Brunch Kahvaltı
Kahvaltı
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 11:00–22:30
Salı: 09:00–22:30
Çarşamba: 09:00–22:30
Perşembe: 09:00–22:30
Cuma: 09:00–23:30
Cumartesi: 09:00–23:30
Pazar: 09:00–22:30

Aşşk Kahve İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restaurant Cafe
No:, Kuruçeşme, Muallim Naci Cd. No:64, 34330 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Aşşk Kahve Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

12/03/2018
Sık sık geldiğim bir mekandı, personelden hiç bir zaman memnun kalmadım fakat en son gelişimde (11.03.2018 21:00) sipariş verdikten sonra 10 da kapatılacağı bilgisi geldi. istediğimiz kahveler soğuktu, personel aşırı ilgisizdi. nargile içmeyi planladığımız için o kısımda oturduk ve sonradan içmekten vazgeçtik. nargile içmediğimiz için o kısımdan ''mekanın boş olmasına rağmen'' kaldırıldık. (mekan dolu olsa ve kapanış saatine çok zaman olsa tolere edilebilir bir durum) saat 9.30dan sonra gelen Arap müşterilerinizi gayet iyi misafir ettiniz ama. kalitenizi sıcaklığınızı sıfırlayan bir sürü tavırla karşılaştım. Övgülerle getirdiğim misafirime de rezil oldunuz. personelinizi ve tavırlarınızı düzeltmenizi öneririm!!

1.0

08/03/2018
Grup için,Kahvaltılık yer ararken google de karşılaştığım ve olumsuz yorumları okuyunca kesinlikle vazgeçtiğim bir mekan. Esasen doğrusu olan kendim tecrübe ettikten sonra puanlama ve yorum vermemdir veya gitmeyi düşünmüyorsam bile yorum/puan belirtmemektir.. fakat nedense kısa zaman diliminde yapılan tüm yorumları okuduktan sonra ilk defa, neden bu mekandan vazgeçtiğimi belirtmek istedim..😐

1.0

02/03/2018
Mekana giriyorsunuz. Menü zengin gibi duruyor. Cam kenarında oturmak istiyorsunuz. Sizinle ilgilenen eleman siz oturun boşalınca arkadaşlar yardımcı olur diyorlar. Sonra şef garsonun artık direktör diye anıldığını öğreniyorsunuz. Yer/masa değiştirme yapılmadığını söylüyor. Peki deyip kahvenizi yudumluyorsunuz. Sonra gözünüzün önünde suriyeli çift nce bahcede sonra cam kenarinda sonra yine baska bir cam kenari masaya gecince, yani üç kez masa değiştirince anlıyorsunuz ki kendi ülkenizde suriyeliler kadar değer görmüyorsunuz. Tek ıyi yani Çıkışta söylediğimizde bizimle tartışmıyorlar... yani müşteri sıkıntısı yaşamıyorlar. Nasılsa birileri gelecek ve 20km ötede atakentte 20tl olan makarnayı size boğaz manzarasında 40tl satacaklar... siz de boğaz manzarası için bunu anlamayacaksınız... Dekorasyonu rezalet...

2.0

11/02/2018
2.yildiz sadece deniz için. Sıfır hizmet kalitesi, insanı insan yerine koymayan personellere sahipler. İçeride kendilerince oluşturdukları saçma sapan kurallarıyla denize rağmen en fazla 1 saat -o da siparişi vermiş bulunduğumuzdan- kalabildik. Kocaman kahvaltı soylememize rağmen minicik iki kişilik bir masaya alındık daha sonra boş yer olmasına rağmen masamiz degistirilmedi sebepse en baştan burayı kabul etmemizmis. İki denize karşı keyif yasayacagiz diye buranin rezilligi gerçekten çekilmez, başka yere gidin.

1.0

17/01/2018
Eskiden iyi mekandi ama ya el degistirmis ya da sahibi parayi bulunca sallamiyor artik musteriydi kaliteydi. Araplarin mekani olmus. Tatli yemek icin gidecekseniz de gitmeyin zaten. Menudeki tatlilarin cogu yok. Ask-i memnu tatlisi meshur ama kac defa gittik yiyemedik nedense ellerinde olmuyor. Bogaz manzarasi gorucem diye soyulmaya da gerek yok. Yemekleri hamburgeri pizzasi berbat ama en gurme mekanlardan pahali.