Creperie

CREPE – KREP

Crepe çok eski bir gelenek, bir tradisyon, ekmek neslinden mayalanmamış bir hamur.

Un, süt, yumurta, yağ, tuz, şeker gibi malzemelerin çok zengin ve lezzetli bir karışımı, bir doğa ürünü. Doğa ürünü olarak sağlık ve şans getirdiğine inanıldığı kutsal kitaplarda yer almış ve kutlamaların gözde bir ikramı olmuştur. Paganizm ile sıkı bağı olan Hıristiyanlıkla batı medeniyetlerine taşınmıştır. Günümüzde bütün geleneksel mutfaklarda bulunan crepe çeşitlilikte ve lezzette gelişmiş Fransız ve Çin mutfaklarında yıllardır yerini korumaktadır.

Crepe, hamuru, hazırlanması ve pişirilmesi ile anneden kızına aktarılan bir heyecan, bir maharet ve lezzet sanatı olarak günümüze taşınmıştır. Zaten, günümüze kadar başarı ile gelmesinin sırrı da burada yatmaktadır.

CREPERIE – KREPÇİ

Günümüzde artık bu lezzet, evlerin ve ailelerin dışına taşmış, müteşebbislere yeni bir sektör ve dal olarak fırsat olmuştur. CREPERIE denilen, özellikle crepe yapıp satan restoranlar dünyanın pek çok ülkesinde piyasada yerlerini almışlardır.

Şimdi biz de ülkemizde (tescilli marka) CREPERIElerle AKMERKEZ-ETİLER, GALLERIA-ATAKÖY, BİZİM TEPE-ULUS, MİLTA MARİNA- BODRUM’da bu geleneksel tadı ülkemize taşımış bulunmaktayız. Bu lezzeti en doğal ve otantik formülü ile hazırlayıp, yurdumuzun taptaze ürünleri ile zenginleştirerek, tatlı ve tuzlu formülleri ile sunmaktayız. Crepe’ler, Creperie’lerimizde gözlerinizin önünde anında pişirilip hazırlanmaktadır. Zengin tatlı ve tuzlu ürün yelpazemizde 20'den fazla seçenek her an sıcak sıcak, misafirlerimiz için hazır beklemektedir.

Creperielerimizde damak tadınıza uygun mutlaka bir Crepe bulacaksınız.

CREPERIE® (Creperie) 10.04.1989 tarih ve 110885 sayı ile T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nca tescilli bir markadır.

Bu marka ve logo, müşterilerine sunduğu değişmez üstün lezzet, kalite ve hizmetin garantisi olarak iyi korunmalıdır.

BİRDİNÇ GIDA TURİZM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1. VİZYONUMUZ:
Globalleşen dünyada çağımızın getirdiği teknolojik gelişmeleri, çağdaş yaşama taşıyarak, hizmetinde olduğumuz her yaş ve cinsten (genç/yaşlı, kadı/erkek) misafirlerimizin beklentilerini karşılayabilmek, güvenlerini kazanarak en iyi hizmet ve lezzeti sunabilmek.

2. MİSYONUMUZ:
Profesyonel hizmet anlayışımız ile ekip ruhunun getirdiği sinerjiden yararlanarak en üst düzey insan ilişkilerini kurup, mesleki becerilerimiz ışığı altında müşterilerimizin her türlü lezzet ve hizmet beklentilerini çözüp, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

3. İLKELERİMİZ
• İnsani değerleri ön planda tutmak (hijyen, temizlik ve düzene azami özeni göstermek),
• Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak,
• Profesyonelce hizmet vermek,
• Dürüstlük ilkesine sadık kalmak


Mekan Özellikleri

Eğlence
Bar
Bistro
Club
Eğlence
Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Fast-Food
Konumu
Avm İçinde
Mekan Özellikleri
Otopark
Mekan Türü
Restoran

Creperie İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Bar, Restoran, Cafe, Bistro
Akmerkez - Etiler Cafe- Bar- Bistro Creperie Etiler-Beşiktaş/İstanbul

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Creperie Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5