Mekan Özellikleri

Mekan Türü
Brunch Kahvaltı
Kahvaltı

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00–22:00
Salı: Kapalı
Çarşamba: 07:00–22:00
Perşembe: 07:00–22:00
Cuma: 07:00–22:00
Cumartesi: 07:00–22:00
Pazar: 07:00–22:00

Hamlakit İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Restaurant
Gaziosmanpaşa, Sahil Cd. No:126, 06830 Gölbaşı/Ankara, Türkiye

Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Hamlakit Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

06/05/2018
Yer olarak iyi. Müşteri memnuniyeti olarak önce müşteri. Yemek çeşitleri olarak güzel. Mıhlama değişik . Gerçi Türkiye'nin yemek kültürü başka. Lezzetini gerçek Trabzon peyniri ve ince mısır unundan alan mıhlama, (muhlama diye de bilinir, Trabzon tarafında kuymak ismiyle yapılır) Karadeniz’e gitme sebebiniz olmasın. Doğru ürünleri bulduktan sonra ve tarifi de doğru bir şekilde uyguladıktan sonra evde de mıhlama ya da diğer adıyla kuymak hazırlayıp, kahvaltı sofranızı şölene çevirebilirsiniz. Ekmekler kesilsin, çay demlensin.

5.0

28/04/2018
Gölbaşı'nın en local cuisine mekanı. Fine dining olmasa bile fine ve lezzetli doyma yeri. Kelle paça muhteşem. Aşırı tavsiyemdir.

4.0

05/04/2018
Şahsına münhasır orjinal mekan. Ankaradan Konya-Adana tarafına gidiyorsanız kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği yemek için durup hızlı ve keyifli atıştırabileceğiniz tarihi diyebileceğimiz bir mekan. Benzinliğin içind e olduğu için yolculara başlamak için ideal noktada. Bu arada kelle paca mutlaka yiyin. Haydi afiyet olsun.

5.0

15/03/2018
Şehirlerarası yolculuk yapan özel vasıta yolcuları, Kamyon ve TIR şoförleri için mükemmel bir istasyon. Ancak çok küçük ve dar bir alanda hizmet veriyor. Engelliler için hiç müsait bir yer değil. Yakıt ihtiyacınızı karşılayabilir, aracınızın yıkama ve yağlama ve diğer kontrollerini çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. WC sı var. Mescidi var. Geniş bir park alanı var. Hijyen biraz daha dikkat etmeleri gerekiyor. Yemekler idare eder. Karadeniz kültürü kısmen yaşatılıyor . Afiyet olsun. Saygılarımı arz ediyorum.

5.0

23/02/2018
Benzin istasyonu içine gizlenmiş herkesin fark edemediği harika lezzetlere sahip küçük bir yer, Karadenizli işletmecisi olan aile bireyleri ilçe merkezinde de bulunan 2. bir yeri sıralı olarak işletiyorlar menüsü baya geniş olan yerdeki favorim olmazsa olmazım sucuklu yumurta, Beyin salatası veya kelle, ve tabiki laz böreği, menüde karadenizin yemeklerinin yanında alabalık hamsi den tutunda tavuk, et ve bir dünya yiyecek bulunmakta fiyat olarak ortanın üzeri olsada yediğiniz yemek fiyatını haketmekte konum olarak hemen gölbaşının çıkışında bulunan shell akaryakıt istasyonunun içinde, yolunuz düşerse uğramadan geçmeyin, Balık avlarımıza giderken banko buraya uğrarız