Karameli


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Kahve Evi
Mekan Türü
Brunch Kahvaltı
Kahvaltı

Karameli İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Cafe
1-2, Yaşamkent, 3061. Cd. No:8, 06810 Çankaya/Ankara, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Karameli Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

15/09/2018
Cumartesi sabahı kahvalti icin gittik. Serpme kahvaltı aldık ancak menüde bulunan bazı ürünleri getirmediler, nedenini sorduğumuzda menü değişti gibi cevap aldık. Daha sonra başka bir garson “ne eksik” sorusuyla geldi. Eksikleri söylediğimizde bakalım mutfağa belki kalmadı dedi. Daha sonra başka bir garson eksiklerden 1 tanesini getirdi. İlerleye dakikalarda başka bir garson başka bir eksik getirdi. Servis çok kötü lezzetler ortalama ancak fiyatlar çok ucuk. Kimseye tavsiye etmiyorum.

1.0

09/09/2018
Servis kalitesi çok kötü. Yemeklerin gelmesi için yaklaşık 45 dakika bekledik. Aynı zamanda gereksiz pahalı.

1.0

06/09/2018
Çok kötü bir mekan. Sipariş ettiğim pasta bozuk çıktı. Farketmeden çocuğuma yedirdim. Buna karşılık bir özür bile dilenmedi. Kurabiyeler bayat. Çok kötü.

1.0

15/05/2018
Yaşamkent şubesinin işletme sorumlusu inanılmaz agresif tutumlu. Güzel bir gün geçirmek istiyorsanız buradan uzak durum. Fiyatları da cep yakan cinsten. Yemekleri de orta ayarda. Zamanınızı farklı mekanda değerlendirin.

1.0

15/04/2018
15 Nisan günü 2 oğlumla keyifli bir pazar kahvaltısı için gittiğim bu mekanda, "patron" olduğu söylenen kişinin gözlerimizin önünde bir çalışanı dövüp hırpalayarak merdivenlerden aşağı indirdiğine, sonra da küfür ve hakaret seslerine tanık olduk maalesef. Diğer müşterilerden bazılarıyla duruma itiraz edip, o kişinin gelip bize bilgi vermesini, yaptıgı şeyden vazgeçmesini istedik. Sesler kesildi ancak gelmedi. Diğer çalışanlar bu durumu kanıksamış gibiydi. Üzüldük, huzurumuz kaçtı ve tepki duyduk. 15 dk. bekledik, o şahıs gelmeyince hesabi ödeyip çıktık. Kesinlikle bir daha gitmeyecegim ve bence protesto edilmesi gereken bir mekan. Insana ve emeğe saygı yok. Şiddet tanığı olmaya zorlanmak istemiyoruz !!!