Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Yemek Çeşitleri
Tatlıcı
Mekan Türü
Pastane

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 07:00–00:00
Salı: 07:00–00:00
Çarşamba: 07:00–00:00
Perşembe: 07:00–00:00
Cuma: 07:00–00:00
Cumartesi: 07:00–00:00
Pazar: 07:00–00:00

İnci Pastanesi İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Pastane
Hüseyinağa, Mis Sk., 34435 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

İnci Pastanesi Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

21/06/2018
Yılların değiştirmediği tat İnci Pastanesi. Profiterol çok çok iyi. Fiyat normal sayılır. 2 profiterol 2 su 28 TL. Açık alanı var. Gündüzleri kalabalık. Akşamları daha sakin Tavsiye ederim.

2.0

30/05/2018
Hem pahallı hem de tadı bana uygun değil, belki de arkadaşların dediği gibi eski tadı korumaya çalışmasından kaynaklanıyordur. Kilosu da 78 TL ki bence pahallı. Yani ben kakaolu kremasını daha çok severim buradaysa üstüne çikolata koymaya kıyamıyorlar sanki. Birde karman çorban koyulan porsiyonları görsel olarak da pek sevmiyorum. Bizim mahallede adam soruyor kaç top profiterol koyayım diye üstüne de istediğiniz kadar çikolatasından koyuyor kilosu tam hatırlamıyorum ama 26 TL civarında.

5.0

29/04/2018
Harika profiterol, harika limonata ve harika şekerli kıtır veya adı her neyse. Küçük bir porsiyon profiterol 12 TL , self servis açıkta duran hazır tabakalardan bir tane alıp kasiyer ablanın yanına gidiyorsun paranı ödeyip masana geçiyorsun uygulama bu eleştirmek için değil bilgi olsun diye yazdım. Afiyet olsun.

4.0

12/04/2018
Çocukluğumun hatıraları ile dolu bir pastahane. Daha önceleri Istiklâl caddesinde bulunan bu mekan profiterol larıyla ünlü bir yer idi. Oturup profiterol yemek veya satın alıp götürmek için kuyruğa girmek kaçınılmaz idi. (Yerinin küçüklüğünden mi adının buyuklugundenmi) Istanbulun en iyi profiterol 'u buradaydı. Yer hâlâ dekorasyonu ile tarihine sadık kalmış. Daha büyük. Beyoğluna her gelişimde uğramadan yapamam. Evrensellesmeyle Turkiyeye ithal edilen çikolataların kalitesi iyileşse de inci aynı eski tadı hima edebilmiş. Tabiiki burdan 1 yıldızımı kaybediyor. Kaliteli çikolata veya Istanbulun geçmişlerdeki çikolata tadı arasında bence İnci bir seçim yapmış gibi görünüyor. :-) Gidip görülecek ve herşeye rağmen profiterol 'u yenilecek ve limonatası içilecek tarihi bir pastahane; Inci. 2 yıldız mekanı ve hatıralarım için, 1 yıldız hygien, 1 yıldız misafirperver çalışanları için. Patisserie de mon enfance d'Istanbul. Célèbre dans le temps grâce à ses profiteroles un lieu qui nécessite le détour pas pour la qualité de son chocolat mais le goût dans l'temps du profiterole à İstanbul ainsi que sa citronnade qui reste toujours la meilleure de la ville en ce qui me concerne. Malgré son déménagement la déco intérieure garde les traces du passé. Un lieu qui vaut le détour si on est dans le quartier. Il se situe tout près du Consulat de France. 4 étoiles: 2 parce qu'il est tjs capable d'évoquer des souvenirs en moi, 1 pour l'hygiène et 1 pour l'accueil.

5.0

09/04/2018
Güneşli güzel bir günde çay içmeden geçmeyiniz. Profiterolün tek adresi de olsa şimdi içerisi mis gibi paskalya çöreği kokuyor. Tüm tatlı ürünlet her zaman taze ve lezzetli. Eski istiklal caddesindeki spkağa yaşan kuyrukları, ayakta dışarıda yenilen günleti neden yok? H Ala yeni yerini bilmeyenler var danırım. İnci bizleri bırakmadı sizleti de bekliyor.