Mekan Özellikleri

Mutfak Çeşitleri
Dünya Mutfağı
Cafe
Cafe
Mekan Türü
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 09:00–02:00
Salı: 09:00–02:00
Çarşamba: 09:00–02:00
Perşembe: 09:00–02:00
Cuma: 09:00–02:00
Cumartesi: 09:00–02:00
Pazar: 09:00–02:00

Kırıntı Bebek İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Cafe Restaurant
Bebek, Bebek Ykş. No:35, 34342 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Kırıntı Bebek Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
4.0

27/03/2018
Yemekleri bu çapta bir yer için cok lezzetli. Sağlıklı ya da yaramaz her tercihe uygun seçenekler var. Servisi her zaman çok iyi. Dışarıda sigara içenler yüzünden oturamiyorum. Kalabalik saatlerde de oldukça gürültülü. Ama ic mekânın atmosferi, dekorasyonu çok keyifli, ferah

1.0

12/03/2018
Bir daha gitmeyi planlamıyorum.Garsonlar kadar ilgisiz ukala bir personel kadrosu hiç bir yerde rastlamadım.Tam anlamıyla rezalet!!!Menüyü değiştirmişler yeni menümüz daha basılmadı yerine fiyatlar ordaki gibi değil bu ne biçim bir uslup.Servis açılmayan yere yemek bırakmak, yemeğin içinde soğan var mı sorusuna o soğansız olmaz.Yemeğim nerede acaba sorusuna aldım ya siparişi!! Bu ne terbiyesizliktir.Herşeyden önemlisi verilen para hak edilmeli.Bebek gibi nezih bir yerde böyle cahil, çalışmayı bile hak etmeyen kadro ile çalışılmamalı!!!Kırıntı benden çarpıyı aldı bir daha da hiç bir şekilde gitmem.Bir yıldız bile çok!!!

4.0

25/12/2017
Mekanın ambiyansı güzel. Ana yemek menüsü bana göre zayıf. Rakibi olan firmaların daha iyi menüleri var. Yediğim yemek lezzetliydi ama öveceğim bir yemek değildi. Bira menüsü iç güveysinden hallice. Fiyatlar orta üstü. İç mekan kalabalık değil dışarıda oturmak isterseniz ayakta kalma ihtimaliniz var.

5.0

06/12/2017
Tek kelimeyle harika bir yer! Tamamıyle gençlerden oluşan bir mekan. Mimarisi zevkli gençlere yönelik. Eğlenceli ve keyifli zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz. 100 metre ilerisinde İspark yeri var araçla geldiyseniz oraya park edebilirsiniz, hiç valeyle uğraşmayın. Fiyatlar elbette ki Bebek gibi bir yerde olduğu için bir tık yüksek..

1.0

10/11/2017
Seveni çok var ama ben hiç keyif almadım. Fajita'sı o kadar çok övüldü ki deneyeyim dedim. Hiç bir özelliği yoktu, yağ içindeydi, etler çok sertti ve kesinlikle yediğim hiç bir şeyin tadı yoktu. Ne getirilen "ekşi krema" ne de "guacamole" tat verebildi, zaten onlar da aynı saman yeme etkisini yarattı bende. Çok abartıldığını düşünüyorum. Aslında ortalama yemekleri olan, ve özellikle seçilip gelinmeyecek bir mekanken Bebek'teki konumu ve alanın geniş oluşu itibariyle insan çekiyor. Öyle leziz bir mutfağı falan olduğundan değil yani ama gelen porsiyonlar büyük. Tatlı olarak çilekli pasta istedik ama ben onda da bir özellik bulamadım. Sıradan bir pandispanyanın üstüne öylesine bir krema sürülüp bir kaç çilek konmuştu işte ama tabiki sunumları etkileyici, keşke lezzetleri içinde aynı şeyi söyleyebilseydim. Garsonların ya aşırı ilgisi var ya da ilgisizler, ikisinin ortası bulunmayınca da bana samimiyetsiz geliyor. Zorunda olmadıkça gelmem diyebilirim.