QUBBE ISTANBUL


Mekan Özellikleri

Mekan Özellikleri
Özel Gün- Organizasyon-Parti
Mekan Türü
Restoran

QUBBE ISTANBUL İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Büyükdere Cad. Üçyol Mevkii, Maslak, Maslak Sheraton Hotel 26.kat, 34398 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

QUBBE ISTANBUL Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
1.0

04/09/2018
Bir organizasyon iptalimiz oldu ve para kesintisine hadi eyvallah ama geri kalan parayı verecekleri tarihten 6 ay geçti haşen paramı vermediler. Arıyorsunuz ulaşılmıyor telefonlara bakmıyorlar, baktıklarında da yok muhasebe tatilde falan diye sıkıyorlar. Haram zıkkım olsun. Mahkemeye taşıtacaklar illaki olayı.

3.0

02/09/2018
en üst kattaki salon arkadaşlar arasında küçük davet vermek için ideal olsa da büyük toplantılar ve eğlenceler için yetersiz bir mekan ancak yine de tercih edebilirsiniz çünkü rahat ve şık bir ortama sahip...

5.0

17/08/2018
Guzel yer dogum gunu yaptik icerisi gayet class hesap sisirilmiyor manzarasi super kahvalti veya cafe olarakda super otopark sorunu yok engellilerin sorun yaşayacağını düşünmüyorum

5.0

14/08/2018
Özel günler için rahatlıkla tercih edilebilecek, muazzam İstanbul manzarasına sahip, harika mekân. Kayıldığımız orfanizasyon sıraında bir kısmı tadilatta ve kullanılamıyor olmasına rağmen, gayet iyi ağırlamış, hiç bir eksiklik hissettirmemiş ve misafirlerini çok eğlendirmiş, başarılı mekân. Özellikle sizin için önemli özel günleriniz için rahatlıkla tavsiyr edilecek mekân. Tebrik ederim.

1.0

21/12/2016
Yemekler çok kötü çiğ tavuk filan fotoğraf ekliyorum ne kadar hijyen ve özende görün. Eğer bir davete giderseniz bakın kimse ana yemeğine dokunmayacak o derece kötü bir yer!