Walter's Coffee Roastery


Mekan Özellikleri

Cafe
Cafe
Kahve Evi
Aile/Çocuk
Aile
Mekan Özellikleri
Wireless / Kablosuz İnternet
Mekan Türü
Brunch Kahvaltı
Kahvaltı
Restoran

Çalışma Saatleri

Pazartesi: 10:00–23:00
Salı: 10:00–23:00
Çarşamba: 10:00–23:00
Perşembe: 10:00–23:00
Cuma: 10:00–23:00
Cumartesi: 10:00–23:00
Pazar: 10:00–23:00

Walter's Coffee Roastery İletişim ve Ulaşım Bilgileri

Badem Altı, Caferağa, Bademaltı Sk. No:21, 34710 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Web Sitesi İçin tıklayınız Haritayı Görmek için tıklayınız

Bu mekanı sitemizden bulduğunuzu söylemeyi unutmayınız. Sürpiz indirimler alabilirsiniz.

Walter's Coffee Roastery Yorumları

Değerlendirme Puanı:
3.0 / 5
5.0

22/05/2018
Breaking Bad izleyip buraya gitmeyen varsa gitmeyebilir. Diziyi izlediğiniz dönemlere filan gitmiyorsunuz. Kahveler standart. Tatlılar lezzetli ve sağlıklı. Okul kantinindeymişsiniz gibi hissettiren bir yer. Ortamı çok begenmedim.

5.0

13/05/2018
Breaking Bad dizisini severek izleyenlerin çok hoşuna gidecek bir kafe. İçeride diziye ait bir çok çağrıştırıcı şey var. Uyuşturucu yaparken Walter ve Pinkman'ın giydiği sarı tulumlardan maskelere, deney tüplerinden tanklara bir sürü nesne gayet hoş bir.şekilde dekorasyonda yer almış. İsterseniz o sarı tulumları giyip fotoğraf da çekinebilirsiniz. Ben gayet başarılı buldum. Her şey çok iyi düşünülmüş. Kahveleri de başarılı. Self servis. Ufak tefek atıştırmalıklar, çörekler vs. de var. Keyifli, güzel bir mekan. Tavsiye ederim.

4.0

13/05/2018
Eğer bilgisayar açıp çalışmaya geldiyseniz idealimsi mekan. Müzik biraz daha kısık sesli olsa, en azından çalışma masasının oralarda, telefon vb görüşmesi için kalkıp gezmek zorunda kalmazsınız. Hoş zaten kablosuz süper hızlı ama şebeke bir var bir yok. Hem soğuk hem sıcak kendi tarifleriyle de oluşan kahve çeşitleriyle o yakınlardaki bir çok mekandan farklı. Kahve orijini/harmanı kendi imzasında ve tam benlik diyemem. Bu nedenle "bir kahve içeyim" diye gitmem ama "bir kahve de içerim" diye giderim.

4.0

07/03/2018
Bir konunun konseptini tam anlamıyla işleyebilmiş nadir kafelerden biri. Kahvesinden tutun da böreğine çöreğine, makinelerine, içerinin temasına kadar herşey o malum efsane diziyi hissettiriyor. Hapishane temalı kafeyi de hatırlatır size biraz. Kişisel görüşüm olarak tek eksiği biraz sıkış tıkış olması.

5.0

02/02/2018
Sosyal medyada çokça gördüğüm, temasını meşhur Amerikan dizisi Breaking Bad'den alan Walter's Cafe'yi arayıp bulduk. Burası Moda ve Kadıköy arasında bulunan 3. nesil bir kahveci. 3.dalga kahve akımı, yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinin bir ticari madde olarak değil de tıpkı şarap gibi sanatsal bir gıda tüketim maddesi olarak özenle değerlendirilmesi anlamına geliyormuş. 1.dalga kahve evde yaptığımız Nescafe ile tanımlanırken 2.dalga ise Starbucks gibi zincir kahveciler ile temsil ediliyor. Kafenin atmosferine duvarda periyodik cetvel, kahvelerin demlendiği laboratuar aletleri, kahvelerin sunulduğu beherler, erlenmayerden vazo gibi ayrıntılar hoşluk katıyordu. Demlensin kahveler! Diğer bir güzellik de Breaking Bad dizisindeki Walter White ve Jessie Pinkman'ın uyuşturucu üretirken giydiği kıyafetleri giyip poz verebiliyorsunuz Kahve mi meth mi? Beherde kahve, alırım bir dal...